«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Це не передбачено законом
У мережі почали розповсюджувати фейк, що DDoS-атаки на сайти банків України – це тестування урядом схеми списання грошей з рахунків українців на потреби Збройних Сил України.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Центр протидії дезінформації.
За даними центру, таку дезінформацію розповсюджує фейковий Telegram-канал від імені “Національного Корпусу”.
У Національному Корпусі вже повідомили, що вищезгаданий обліковий запис — фейковий.
«Ніхто не збирається забирати гроші вкладників українських банків та передавати їх військовослужбовцям Збройних Сил України. Всі банки на території України працюють у межах чинного законодавства. А законом подібного механізму «запозичення» не передбачено», – йдеться у повідомленні.
Як писав Інформатор, через кібератаки в роботі «Приват24» спостерігалися проблеми, але грошам вкладників нічого не загрожує.
Також атакувалися сайти Міністерства оборони та Збройних Сил України.
За словами міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, ця атака була наймасштабнішою в історії України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.