"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
«Вірні друзі» — розповідає про прості, але важливі істини, це справжній тост за дружбу, яка стає опорою та долає час і відстані, нагадування про те, як важливо залишатися щирими в цьому швидкоплинному світі, де спогади гріють душу, а моменти разом залишаються в серці назавжди.
Це 38 партія супутників
У четвер, 3 лютого, компанія SpaceX успішно запустила ракету Falcon 9, яка несла ще одну партію супутників Starlink. Запуск відбувся о 20:13 за київським часом.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Twitter-аккаунт компанії.
Запуск ракети відбувся з космічного стартового комплексу 39A (LC-39A) у Космічному центрі Кеннеді у Флориді. SpaceX запустила вже тридцять восьму партію супутників Starlink, яка цього разу складалася з 49 супутників. Як і під час попередніх пусків, їх доставили на навколоземну орбіту за допомогою ракети Falcon 9, перший ступінь якої успішно приземлився на палубу платформи A Shortfall of Gravitas в Атлантичному океані.
Вже через 2 хвилини і 40 секунд польоту верхня частина з носовим обтічником і 49 супутниками відокремилася від основного ступеню, а ракета Falcon 9 вирушила на Землю.
Через 3 хвилини після старту від ракети відокремився носовий обтічник, і основна частина із супутниками вирушила на проектну орбіту. Після 8 хвилин 50 секунд польоту перша частина ракети Falcon 9 успішно приземлилася на платформу A Shortfall of Gravitas в Атлантичному океані.
Це був шостий запуск та посадка ракети-носія першого ступеня Falcon 9, яка раніше запускала Crew-1, Crew-2, SXM-8, CRS-23 та IXPE. Нагадаємо, нинішня версія ракети Falcon 9 Block 5 теоретично може повторно використовуватися до 10 разів із проміжними технічними оглядами і до 100 разів — із частковою заміною деталей першого ступеня. Компанія SpaceX ловить стулки обтічника за допомогою спеціальних кораблів Ms.Tree та Ms.Chief з великою натягнутою сіткою.
Минулого року вона вперше після безлічі спроб упіймала частину головного обтічника у сітку, а у липні в рамках запуску ANASIS-II вперше упіймала обидві частини головного обтічника в сітку. Також SpaceX пристосувалася використовувати стулки обтічника, виловлені після м'яких приводів на парашутах. Виробництво обтічника коштує приблизно $ 6 млн (приблизно 10 % вартості ракети).
Раніше ми повідомляли, що SpaceX успішно запустила на орбіту секретний супутник розвідки США.
Також писали про те, що над Чорним морем помітили літак розвідки збройних сил Великобританії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.