«Не буде жодної угоди, яка дасть Росії міцніші основи, необхідні для перегрупування та повернення з більшим насильством».
У відео оживає метафора кохання поза межами логіки — дівчина-вампір і хлопець-ворон стають союзниками в світі, де інші бояться бути собою. Вони не ховають своїх відмінностей — навпаки, саме через них стають сильнішими.
Це 38 партія супутників
У четвер, 3 лютого, компанія SpaceX успішно запустила ракету Falcon 9, яка несла ще одну партію супутників Starlink. Запуск відбувся о 20:13 за київським часом.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Twitter-аккаунт компанії.
Запуск ракети відбувся з космічного стартового комплексу 39A (LC-39A) у Космічному центрі Кеннеді у Флориді. SpaceX запустила вже тридцять восьму партію супутників Starlink, яка цього разу складалася з 49 супутників. Як і під час попередніх пусків, їх доставили на навколоземну орбіту за допомогою ракети Falcon 9, перший ступінь якої успішно приземлився на палубу платформи A Shortfall of Gravitas в Атлантичному океані.
Liftoff! pic.twitter.com/MPL9JCBUbY
— SpaceX (@SpaceX) February 3, 2022
Вже через 2 хвилини і 40 секунд польоту верхня частина з носовим обтічником і 49 супутниками відокремилася від основного ступеню, а ракета Falcon 9 вирушила на Землю.
Через 3 хвилини після старту від ракети відокремився носовий обтічник, і основна частина із супутниками вирушила на проектну орбіту. Після 8 хвилин 50 секунд польоту перша частина ракети Falcon 9 успішно приземлилася на платформу A Shortfall of Gravitas в Атлантичному океані.
Falcon 9’s first stage has landed on the A Shortfall of Gravitas droneship
— SpaceX (@SpaceX) February 3, 2022
Це був шостий запуск та посадка ракети-носія першого ступеня Falcon 9, яка раніше запускала Crew-1, Crew-2, SXM-8, CRS-23 та IXPE. Нагадаємо, нинішня версія ракети Falcon 9 Block 5 теоретично може повторно використовуватися до 10 разів із проміжними технічними оглядами і до 100 разів — із частковою заміною деталей першого ступеня. Компанія SpaceX ловить стулки обтічника за допомогою спеціальних кораблів Ms.Tree та Ms.Chief з великою натягнутою сіткою.
Deployment of 49 Starlink satellites confirmed
— SpaceX (@SpaceX) February 3, 2022
Минулого року вона вперше після безлічі спроб упіймала частину головного обтічника у сітку, а у липні в рамках запуску ANASIS-II вперше упіймала обидві частини головного обтічника в сітку. Також SpaceX пристосувалася використовувати стулки обтічника, виловлені після м'яких приводів на парашутах. Виробництво обтічника коштує приблизно $ 6 млн (приблизно 10 % вартості ракети).
Раніше ми повідомляли, що SpaceX успішно запустила на орбіту секретний супутник розвідки США.
Також писали про те, що над Чорним морем помітили літак розвідки збройних сил Великобританії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.