"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
Цей пісня для кожного, хто хоча б раз горів у пожежі почуттів, які виявилися лише ілюзією. Це твоє нагадування, що завжди варто обирати себе.
Це 37 партія супутників
У середу, 19 січня, компанія SpaceX успішно запустила ракету Falcon 9, яка несла ще одну партію супутників Starlink. Запуск відбувся о 04:02 за київським часом.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Twitter-аккаунт компанії.
Запуск ракети відбувся з космічного стартового комплексу 39A (LC-39A) у Космічному центрі Кеннеді у Флориді. SpaceX запустила вже тридцять сьому партію супутників Starlink, яка цього разу складалася із 49 супутників. Як і під час попередніх пусків, їх доставили на навколоземну орбіту за допомогою ракети Falcon 9, перший ступінь якої успішно приземлився на палубу платформи A Shortfall of Gravitas в Атлантичному океані.
Вже через 2 хвилини і 40 секунд польоту верхня частина з обтічником носа і 49 супутниками відокремилася від основного ступеня, а ракета Falcon 9 відправилася на Землю. Через 3 хвилини після старту від ракети відокремився носовий обтічник, і основна частина із супутниками вирушила на проєктну орбіту. Після 8 хвилин 50 секунд польоту перша частина ракети Falcon 9 успішно приземлилася на платформу A Shortfall of Gravitas в Атлантичному океані.
Це був десятий запуск та посадка ракети-носія першого ступеня Falcon 9, яка запустила GPS III-3, Turksat 5A, Transporter-2, а тепер уже сім місій Starlink. Нагадаємо, нинішня версія ракети Falcon 9 Block 5 теоретично може повторно використовуватися до 10 разів із проміжними технічними оглядами і до 100 разів — із частковою заміною деталей першого ступеня. Компанія SpaceX ловить стулки обтічника за допомогою спеціальних кораблів Ms.Tree та Ms.Chief з великою натягнутою сіткою.
Минулого року вона вперше після безлічі спроб упіймала частину головного обтічника в сітку, а в липні в рамках запуску ANASIS-II вперше впіймала обидві частини головного обтічника в сітку. Також SpaceX пристосувалася використовувати стулки обтічника, виловлені після м'яких приводів на парашутах. Виробництво обтічника коштує приблизно $ 6 млн (приблизно 10 % вартості ракети).
Раніше ми повідомляли, що SpaceX успішно запустила український супутник «СІЧ» у космос.
Також писали про те, що в Канаді супутниковий інтернет Starlink працює із перебоями через котів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.