Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Апарати, що вийшли з ладу, зруйнувалися в атмосфері планети
Останній запуск нової партії супутників Starlink виявився не надто успішним для компанії.
Про втрату супутників повідомила сама SpaceX на офіційному сайті, – передає Інформатор.
Геомагнітна буря спричинила підвищення атмосферного опору на низьких висотах. Це призвело до того, що при запуску нової партії супутників Starlink 40 із 49 відправлених до космосу апаратів не змогли досягти мети. Їм не вдалося вийти з безпечного режиму та розпочати корекцію орбіти.
У SpaceX зазначають, що магнітна буря збільшила опір повітря на 50% у порівнянні з попередніми запусками. Фахівці вирішили перевести апарати у безпечний режим, у якому вони переміщалися на орбіті «боком». Це мало знизити опір і зберегти супутники, але нічого не допомогло, і 40 апаратів просто вийшли з ладу.
«Супутники, що вийшли з ладу, становлять нульовий ризик зіткнення з іншими об'єктами. Конструкція Starlink передбачає повну руйнацію при вході в атмосферу Землі, падіння уламків на планету або утворення космічного сміття виключено. Ця унікальна ситуація демонструє, яку роботу виконала команда Starlink, щоб запобігти утворенню сміття на орбіті Землі», – заявили у SpaceX.
Варто зазначити, що компанія вже запустила на навколоземну орбіту близько 1 300 супутників Starlink. Всі вони спрямовані на покриття планети супутниковим інтернетом, який зможе дістатися навіть до важкодоступних місць планети. Автори програми розраховують до 2024 року забезпечити всю Землю з'єднанням.
Нагадаємо, що Ілон Маск раніше розповідав, скільки коштуватиме колонізація Марса.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.