Головна
Україна
Політика
14:57, 1 Лютого
Информатор UA

Интро

Понад 50% українців підтримують ідею створення військово-політичного союзу України, Польщі та Великої Британії. Негативно ставляться до цієї ініціативи 21% опитаних, байдуже – 12%. Про це свідчать результати опитування соціологічної групи «Рейтинг» за 21-23 січня, передає Інформатор. За результатами опитування, 61% підтримують ідею створення військово-політичного союзу у складі України, Польщі та Великої Британії. У регіональному вимірі найбільшою підтримкою ідея створення такого об'єднання користується серед мешканців західних та центральних регіонів, а також Києва (рівень підтримки від 65% до 76%). Дещо гірше до цієї ініціативи ставляться жителі південних областей (підтримують – 51%, не підтримують – 31%) та східних регіонів (підтримують – 40%, не підтримують – 38%). Найбільшою підтримкою ідея створення військово-політичного союзу у складі України, Польщі та Великої Британії користується серед виборців політичних партій: «Європейська солідарність», «Свобода» та «Сила та честь» (рівень підтримки понад 80%). Противниками такої ініціативи стали симпатики «ОПЗЖ» (не підтримують – 62%), партії Анатолія Шарія (не підтримують – 67%) та партії Євгена Мураєва (не підтримують – 68%). Зазначимо, опитування провели серед населення України віком від 18 років у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Усього опитали 2 500 респондентів. Похибка репрезентативності дослідження з ймовірністю 0,95: не більше 2. Нагадаємо, в Україні створять аналог «Прозорро» для закупівлі озброєння та техніки для армії. Крім того, чисельність армії збільшать, а військовим утричі збільшать зарплати. Також Інформатор писав, що українці думають про армію та як ставляться до волонтерів. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

Союз між Україною, Великою Британією та Польщею: як українці ставляться до ідеї співпраці країн

Читать на русском

Думки українців розділилися

Читать на русском
Союз між Україною, Великою Британією та Польщею: як українці ставляться до ідеї співпраці країн

Думки українців розділилися

Понад 50% українців підтримують ідею створення військово-політичного союзу України, Польщі та Великої Британії. Негативно ставляться до цієї ініціативи 21% опитаних, байдуже – 12%.

Про це свідчать результати опитування соціологічної групи «Рейтинг» за 21-23 січня, передає Інформатор.

За результатами опитування, 61% підтримують ідею створення військово-політичного союзу у складі України, Польщі та Великої Британії. У регіональному вимірі найбільшою підтримкою ідея створення такого об'єднання користується серед мешканців західних та центральних регіонів, а також Києва (рівень підтримки від 65% до 76%). Дещо гірше до цієї ініціативи ставляться жителі південних областей (підтримують – 51%, не підтримують – 31%) та східних регіонів (підтримують – 40%, не підтримують – 38%).

Найбільшою підтримкою ідея створення військово-політичного союзу у складі України, Польщі та Великої Британії користується серед виборців політичних партій: «Європейська солідарність», «Свобода» та «Сила та честь» (рівень підтримки понад 80%). Противниками такої ініціативи стали симпатики «ОПЗЖ» (не підтримують – 62%), партії Анатолія Шарія (не підтримують – 67%) та партії Євгена Мураєва (не підтримують – 68%).

Зазначимо, опитування провели серед населення України віком від 18 років у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Усього опитали 2 500 респондентів. Похибка репрезентативності дослідження з ймовірністю 0,95: не більше 2.

Нагадаємо, в Україні створять аналог «Прозорро» для закупівлі озброєння та техніки для армії. Крім того, чисельність армії збільшать, а військовим утричі збільшать зарплати.

Також Інформатор писав, що українці думають про армію та як ставляться до волонтерів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.