“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Вірменія запевняє про дистанціювання від Москви, але насправді отримує російську збройну, енергетичну, продовольчу та транспортну допомогу
Незважаючи на запевнення влади Вірменії про своє дистанціювання від Москви - факти говорять про протилежне. Кремль контролює у цій маленькій країні практично всі найважливіші активи – від постачання продовольства до енергогенерації. Із політикою теж усе однозначно. Саме в Єревані Москва проводить політичний захід, який має величезне значення для неї – засідання Євразійського економічного союзу, пише Telegraf.
Раніше, 14 вересня стало відомо про відновлення військових поставок: Москва поставила до Єревану ракети для РСЗВ «Смерч».
Економіка, енергетика, продовольча та транспортна безпека Вірменії також залежить від Кремля.
Так, держкомпанія "Газпром" (РФ) є тут єдиним постачальником газу. Його "дочці" "Газпром Вірменія" належить вся газорозподільна інфраструктура країни. Газ із РФ поставляється за ціною $165 за 1000 м3. У разі розриву відносин газ для Єревану злетить майже втричі – до $400. У Вірменії внутрішні джерела забезпечують лише третину потреб енергії. Виробництво електроенергії тут здійснюється за рахунок АЕС та ГЕС.
Виробництво електроенергії тут здійснюється також за рахунок АЕС та ГЕС. Вірменська АЕС забезпечує понад 30% всієї електроенергії, що виробляється в країні. Її управлінням та обслуговуванням займається Rosatom. Уран теж із РФ.
Комплекс, до якого входить 8 ГЕС із загальною потужністю 561,4 МВт - Севано-Разданський каскад - з 2003 знаходиться у власності ЗАТ «Міжнародна енергетична корпорація» (власник - група компаній з РФ «Ташир»).
Крім того, Вірменія купує в Росії зернові. У 2023 р. 99,9% імпорту пшениці, борошна та кукурудзи з РФ. 98% олії країни також імпортується з Росії.
"Південно-Кавказька залізниця" є дочірньою компанією ВАТ "Російські залізниці".
У 2022 товарообіг між РФ та Вірменією зріс на 77% і досяг $4,1 млрд. У 2023 - $7,3 млрд. У 2024 товарообіг між країнами може становити вже $16 млрд. Все перераховане доводить, що Вірменія - васал РФ, без якого існування республіки неможливо. Остаточний розрив відносин із Росією обіцяє крах у Вірменії.