«Сокіл» в гостях виграв у «Дніпра», «Кременчук» розгромив «Маріуполь»

«Кременчук» продовжує переслідувати «Сокіл» в турнірній таблиці.

Три шайби в першому періоді забезпечили «Соколу» четверту перемогу в чемпіонаті поспіль. У свою чергу голкіпер київського клубу провів четвертий «сухий» матч у сезоні.

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У суботу, 26 грудня, відбулися два поєдинки двадцять першого туру Української хокейної ліги, в яких херсонський «Дніпро» приймав «Сокіл», а «Маріуполь» грав з «Кременчуком».

У Херсоні відбувся центральний матч туру. У поєдинку «Дніпра» з «Соколом» гості відкрили рахунок на 6-й хвилині, реалізувавши перший же небезпечний момент. Гончаренко з п'ятачка переправив шайбу у ворота господарів. На 14-й хвилині Міхнов віддав пас на Рубана, і форвард «Сокола», перегравши Хомутова, відправив шайбу у сітку. А на 18-й хвилині Гильманов кидком над щитками голкіпера «Дніпра» зробив рахунок 0: 3.

Другий період проходив у рівній боротьбі. Обидві команди по черзі проводили атаки на ворота суперника, але до серйозних загроз воротам справа не надходила. Оборона і воротар київського клубу припиняли всі спроби «Дніпра» скоротити розрив у рахунку.

На початку третього періоду голкіпер «Дніпра» отримав пошкодження в зіткненні з гравцем «Сокола», проте після надання медичної допомоги зміг продовжити гру. В цілому третій період мало чим відрізнявся від другого. «Сокіл» впевнено контролював хід поєдинку, не дозволяючи гравцям «Дніпра» скоротити відставання і повернути інтригу. У підсумку перемога «Сокола» 3: 0 і четвертий шатаут Кубрицький.

У другому матчі двадцять першого туру «Маріуполь» приймав «Кременчук». На другій хвилині Бойових грубо порушив правила проти Лугового, за що отримав 5 хвилин штрафу. Однак «Маріуполь» не використав такий тривалий відрізок гри в більшості, і розіграти зайвого не зумів. А ось «Кременчук» своїм чисельною перевагою, здобутим після видалення Фроленко, скористався сповна. На 9-й хвилині Гриценко після передачі Ворони з п'ятачка переправив шайбу у ворота Качули.

Незабаром Ворона вийшов один на один з голкіпером «Маріуполя», але Качулу переграти не зміг. На 16-й хвилині Денискин, зігравши на добиванні, зробив рахунок 0: 2. Качула не встиг піднятися на ноги і закрити верхній кут воріт. У кінцівці періоду «Маріуполь» закрив гостей в їх зоні і кілька разів небезпечно кидав по воротах, але Гордюшин свою роботу виконав на «відмінно».

На першій хвилині другого періоду після кидка Созонова шайба потрапила в штангу, а потім від коника голкіпера виявилася в воротах «Маріуполя». Через три хвилини Орлов пройшов двох суперників, віддав пас на Созонова, який потужно і точно кинув в нижній кут. На 37-й хвилині Серанов проривався до воріт «Маріуполя», але його заблокували захисники. Однак шайба продовжила свій шлях і прослизнула в дальній кут. Бондаренко вийшов один на один з Гордюшина, але переграти голкіпера не зумів. А в атаці у відповідь Орлов закинув шосту шайбу в ворота господарів майданчика. Через 15 секунд Бондаренко з п'ятачка все ж зумів «розмочити» Гордюшина.

Денискин на 44-й хвилині під щитками голкіпера відправив у ворота «Маріуполя» сьому шайбу, оформивши дубль. Господарі відповіли голом Лихачова на 52-й хвилині. Коли командам залишалося провести на майданчику 64 секунди, «Маріуполю» вдався вихід два в один. Всі очікували від Цикало передачі на партнера, а він зблизився з голкіпером і точно кинув під поперечину.

• «Дніпро» - «Сокіл» 0: 3 (0: 3, 0: 0, 0: 0);
  • «Маріуполь» - «Кременчук» 3: 7 (0: 2, 1: 4, 2: 1).

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 27 грудня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про матчі молодіжного чемпіонату світу з хокею,а також про поєдинки Української хокейної ліги .