«Сокіл» перервав переможну серію «Донбасу», «Білий Барс» виграв у «Маріуполя»

Команди УХЛ провели матчі останнього туру 2020 року.

Для визначення найсильнішого в центральному матчі туру «Донбасу» і «Соколу» довелося провести серію булітів. «Білий Барс» завдяки перемозі в гостях покинув останній рядок турнірної таблиці.

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У вівторок, 29 грудня, відбулися відразу чотири поєдинки двадцять другого туру Української хокейної ліги. Цей тур став останнім в році, що минає. Чемпіонат УХЛ відновиться 5 січня.

Перший матч ігрового дня став центральним у програмі туру. У Дружківці зустрілися лідери регулярного чемпіонату «Донбас» і «Сокіл». Вже на першій хвилині «Сокіл» відкрив рахунок. Морозов відправив шайбу в ворота «Донбасу», перервавши суху серію Трифонова, яка перевалила за 225 хвилин. Гра йшла на високих швидкостях і шайба практично не затримувалася в середній зоні. «Сокіл» здобув перше в матчі більшість, але «Донбас» надійно зіграв в обороні, не дозволивши сильно турбувати Трифонова.

Другий період також розпочався зі швидкого голу. На 28-й секунді Монс «розпечатав» Кубрицького і зрівняв рахунок. А через три хвилини Казаковцев закинув другу шайбу у ворота «Сокола» і вивів «Донбас» вперед. На 31-й хвилині Кузьменко прорвався до воріт «Донбасу» і кидком в нижній кут зрівняв рахунок. «Донбас» отримав чисельну перевагу і через 15 секунд його реалізував. Пангелов-Юлдашев потужним дальнім кидком на 34-й хвилині знову вивів «Донбас» вперед. За дві хвилини до кінця другого періоду кияни зрівняли рахунок. Міхнов віддав на Рубана, який і замкнув передачу на дальній штанзі.

На 44-й хвилині Шишлянніков міг вивести «Донбас» вперед, але не зумів перекинути шайбу через щиток встиг закрити кут Кубрицький. Трифонов також не нудьгував, виручивши свою команду після кидка Середницького. За п'ять хвилин до кінця основного часу матчу захист «Донбасу» залишила перед своїми воротами Міхнова, і форвард «Сокола» з п'ятачка відправив шайбу у сітку. На останній хвилині третього періоду Пангелов-Юлдашев дальнім кидком зрівняв рахунок і перевів матч в овертайм.

На другій хвилині додаткового часу Бірюков не реалізував буліт, програвши дуель Кубрицькому. «Сокіл» заробив штраф за порушення чисельного складу, але «Донбас» більшість не реалізував, і команди приготувалися до серії післяматчевих буллітів. Перший буліт в серії реалізував Павленко. «Донбас» відповів невдалою спробою Мілёхіна. Рубан переграв Трифонова, зробивши рахунок в буллітной серії 0: 2. Більше нікому з гравців закинути не вдалося. «Сокіл» відсвяткував перемогу, перервавши переможну серію «Донбасу» на позначці в дев'ять матчів.

У Херсоні «Дніпро» приймав київський клуб «Крижані Вовки». При відносно рівної гри закинути першу шайбу вдалося «Дніпру». На 10-й хвилині кидок Ніконова з середньої дистанції приніс успіх команді господарів. А на 15-й хвилині Гасніков точним кидком завершив контратаку херсонського клубу. Але через 40 секунд Павлов добив шайбу у ворота «Дніпра» після кидка Панкова, скоротивши різницю в рахунку.

На 28-й хвилині Хеффернан обіграв голкіпера «Дніпра» і зрівняв рахунок. Але не минуло й хвилини, як швидкий прорив «Дніпра» завершився голом Целогородцева. На 32-й хвилині Кіча реалізував більшість і зрівняв рахунок. А через хвилину Целогородцев знову вискочив до воріт «Крижаних Ввків» і переграв Стельмаха.

На другій хвилині заключного періоду Целогородцев зіграв на добиванні, відправивши п'яту шайбу в ворота «Вовків» і оформив хет-трик. На 47-й хвилині Шабанов в контратаці скоротив відставання команди гостей до мінімуму. В кінці матчу «Вовки» поміняли голкіпера на шостого польового гравця, але зрівняти рахунок так і не змогли.

У третьому матчі дня «Маріуполь» приймав аутсайдера чемпіонату «Білий Барс». Цей поєдинок став дебютним для Сергія Вітера, який на тренерському посту маріупольського клубу змінив Олександра Сеуканда. Гості відкрили рахунок на 16-й хвилині. Бородай з п'ятачка відправив шайбу під перекладину воріт Дуве.

Другий період закинутих шайб не приніс, незважаючи на всі старання хокеїстів. В середині третього періоду «Маріуполь» на дві хвилини отримав чисельну перевагу 5 на 3, але використовувати його не зумів. Але за півтори хвилини до кінця основного часу матчу господарям вдалося зрівняти рахунок. Овертайм закинутих шайб не приніс, а в серії буллітів точнішими виявилися хокеїсти «Білого Барса».

У завершальному матчі календарного року зустрілися сусіди по турнірній таблиці «Кременчук» і «Краматорськ». «Кременчук» випереджав своїх сьогоднішніх суперників на 5 очок, але у «Краматорська» є два матчі в запасі. На третій хвилині «Кременчук» скористався помилкою суперника в обороні, і Грицюк вивів команду господарів вперед. Далі період проходив у гострій боротьбі, але без закинутих шайб.

Схожа картина гри спостерігалася і в другому періоді. Обидві команди могли по кілька разів як закинути, так і пропустити. Однак завдяки надійній грі голкіперів рахунок у другій двадцятихвилинці не змінився. На 46-й хвилині Жвачкін з п'ятачка переправив шайбу у ворота Давлетшина і зрівняв рахунок. Основний час закінчився внічию, і гра продовжилася в овертаймі. На другій хвилині додаткового часу Тютченко вийшов один на один і кидком під поперечину приніс «Кременчук» перемогу.

• «Донбас» - «Сокіл» 4: 5 (0: 1, 3: 2, 1: 1, 0: 0, 0: 2);
  • «Дніпро» - «Крижані Вовки» 5: 4 (2: 1, 2: 2, 1: 1);
  • «Маріуполь» - «Білий Барс» 1: 2 (0: 1, 0: 0, 1: 0, 0: 0, 0: 1);
  • «Кременчук» - «Краматорськ» 2: 1 (1: 0, 0: 0, 0: 1, 1: 0).

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 5 січня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли, що Дарину Білодід визнали дзюдоїсткою року,про матчі молодіжного чемпіонату світу з хокею, про півфінальні матчі гандбольної Ліги Чемпіонів,а також про поєдинки Української хокейної ліги .