«Сокіл» обіграв «Маріуполь», «Кременчук» в овертаймі дотиснув «Дніпро»

«Кременчук» та «Сокіл» продовжують боротьбу за друге місце.

Програючи після двох періодів 0: 3, «Дніпро» зумів відіграти відставання, але все ж поступився в овертаймі. «Сокіл» в третьому періоді вирвав перемогу у «Маріуполя», і зберіг за собою друге місце.

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua.

У четвер, 24 грудня, відбулися два поєдинки двадцятого туру Української хокейної ліги, в яких «Маріуполь» приймав «Сокіл», а в Херсоні «Дніпро» грав з «Кременчук».

У поєдинку «Маріуполя» з «Соколом» стартові хвилини пройшли переважно в середній зоні і без небезпечних моментів. В середині періоду голкіпер «Маріуполя» Дуве черзі відбив кидки Симчука і Рубана. Господарі отримали чисельну перевагу і влаштували облогу воріт «Сокола». Ця активність в атаці принесла успіх, і на 15-й хвилині Скурихин вивів «Маріуполь» вперед. Але лише через 5 секунд після вкидання, Рубан кинув з середньої дистанції, а Дуве пропустив шайбу між щитками. Господарі могли знову вийти вперед, але воротар «Сокола» Кубрицький відбив небезпечний кидок Корчохі.

На початку другого періоду Гильманов ( «Сокіл») і Ромащенко ( «Маріуполь») по черзі перевірили надійність голкіперів суперника. А на 30-й хвилині Павленко точним кидком завершив комбінацію «Сокола» і вивів свою команду вперед. У час, що залишився до другої перерви час більше атакували гості, але збільшити відрив не змогли.

На початку третьої двадцяти хвилинки «Сокіл» отримав чисельну перевагу і на деякий час влаштувався в зоні суперника, але Дуве з усіма кидками по своїх воротах впевнено впорався. Горище з гострого кута кидав по воротах «Сокола» і потрапив в плече Кубрицького. А на 47-й хвилині Бондаренко все ж переграв голкіпера «Сокола» і зрівняв рахунок. На 51-й хвилині кияни відібрали шайбу в зоні суперника, і Кузьменко кидком над пасткою Дуве відправив ігровий снаряд у ворота «Маріуполя». За дві хвилини до кінця основного часу матчу Міхнов підставив ключку під кидок Васильєва від синьої лінії, переправивши четверту шайбу в ворота «Маріуполя».

У центральному поєдинку двадцятого туру п'ятий клуб чемпіонату «Дніпро» приймав йде на третьому місці турнірної таблиці «Кременчук». Матч почався з обопільних атак суперників, проте рахунок відкрили гості. На 7-й хвилині Дубінін після передачі Денискина переправив шайбу у ворота Хомутова. Вишняков через дві хвилини міг зрівняти рахунок, надійно зіграв Новицький. Вишняков знову не зміг пробити Новицького на 16-й хвилині, і на першу перерву команди пішли за рахунку 0: 1.

На третій хвилині другого періоду закинув «Кременчук», причому зробили це гості в меншості. Хомутов далеко викотився з воріт, звільнивши лівий кут, куди Ворона і відправив шайбу. На 33-й хвилині матчу Смирнов кидком у ближню дев'ятку результативно завершив контратаку «Кременчука», зробивши рахунок 0: 3. В кінці періоду «Дніпро» насів на ворота гостей, але скоротити різницю в рахунку їм не вдалося.

А ось на 44-й хвилині «Дніпро», граючи в меншості, провів контратаку, і Бєлоусов відквитав одну шайбу, повернувши інтригу в матч. На 47-й хвилині Швецов кидком з точки для вкидання скоротив різницю в рахунку до мінімуму. Гра пішла на зустрічних курсах. Шайба по кілька разів могла опинитися у воротах кожного з суперників, але надійно грали голкіпери. За дві хвилини до кінця третього періоду нарешті вдалося відзначитися Вишнякова. Форвард «Дніпра» зрівняв рахунок і перевів гру в овертайм.

Додатковий час «Кременчук» почав в меншості - в кінці третього періоду вилучення заробив Коробов. Але «Дніпро» більшість не реалізував, а на останній хвилині овертайму пропустив сам. Дубінін отримав передачу з-за воріт і точним кидком приніс перемогу «Кременчук».

• «Маріуполь» - «Сокіл» 2: 4 (1: 1, 0: 1, 1: 2);
  • «Дніпро» - «Кременчук» 3: 4 (0: 1, 0: 2, 3: 0, 0: 1).

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 26 грудня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про перехід Артема Мілевського в «Минай»,про повернення Ікера Касільяса в «Реал»,про матчі баскетбольної Суперліги,а також про поєдинках Української хокейної ліги .