“Всюди, де вони росіяни заходили на наші території, вони знищували школи та церкви. Росіяни вбили 50 священнослужителів тільки за те, що вони “повинні” були служити патріарху Кірілу та їхній церкві, а священник служить людям та Богу”
"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
«Вірні друзі» — розповідає про прості, але важливі істини, це справжній тост за дружбу, яка стає опорою та долає час і відстані, нагадування про те, як важливо залишатися щирими в цьому швидкоплинному світі, де спогади гріють душу, а моменти разом залишаються в серці назавжди.
Стрілки годинників потрібно перевести на годину назад
У ніч на 25 жовтня в Україні переведуть стрілки годинника на одну годину назад. Від цієї ініціативи можуть відмовитися вже через рік.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Міністерства економіки України.
"25 жовтня 2020 року о 4.00 за київським часом стрілки годинника переводяться на одну годину назад", – йдеться в повідомленні.
За інформацією відомства, аналогічний порядок обчислення часу діє на території ЄС на підставі директиви Європарламенту від 19 січня 2001 року про перехід на літній час.
"Єврокомісія запропонувала переглянути це питання і скасувати переведення годинників двічі на рік. Кожна країна ЄС до квітня 2021 року має визначитися, на якому часу вона залишиться: на літньому або зимовому", – додали у заяві.
Якщо ЄС прийме відповідне рішення на законодавчому рівні, то урядову України запропонують внести ці зміни в законодавство, повідомили в міністерстві.
Традиція переводити годинник була заснована в 1981 році для економії електроенергії. На літній і зимовий час переходять більш ніж ста країн світу. Серед них — Японія, Китай, Казахстан, Киргизія і Туреччина. В Україні час переводять двічі на рік — восени на годину назад і навесні на годину вперед.
Експерти стверджують, що перехід на зимовий час люди переносять легше, ніж на літній. Але, незважаючи на зайву «нічну» годину, організм людини все одно звикає до нового режиму протягом двох тижнів.
Нагадаємо, у вересні 2011 року постановою Верховної Ради переведення годинників на зимовий час було скасоване, проте 18 жовтня, після критичних виступів частини громадськості, парламент визнав документ таким, що втратив чинність.