Словаччина зіграла з Німеччиною, Фінляндія здобула другу перемогу: результати матчів чемпіонату світу з хокею

Турнір проходить у Фінляндії з 13 до 29 травня.

Чемпіонат світу з хокею поступово набирає обертів. До боротьби за титул включилися вже всі 16 збірних.

Про перебіг подій у матчах чемпіонату світу повідомляє Інформатор, з посиланням на IIHF.

У суботу, 14 травня, у Фінляндії відбулися матчі другого ігрового дня чемпіонату світу з хокею в елітному дивізіоні. У групах А та В пройшло по три поєдинки.

У першому матчі групи А зустрілися збірні Данії та Казахстану. На початку поєдинку данці просто приголомшили суперника. За перші п'ять хвилин зустрічі збірна Данії тричі запалювала червоне світло за воротами збірної Казахстану. У другому періоді збірна Данії провела ще чотири шайби. Данці не припинили громити суперника, вигравши з підсумковим рахунком 9:1.

Продовжили ігрову програму збірні Швейцарії та Італії. Швейцарія вже у першому періоді забезпечила собі солідну перевагу, закинувши три шайби. А коли на 27-й хвилині Туркоф зробив рахунок 4:0, то питання про переможця можна було вирішити. Італійці намагалися чинити опір і навіть закинули дві шайби, але на долю поєдинку вплинути не змогли, тим більше Хішер вп'яте пробив голкіпера збірної Італії.

Завершували ігровий день у групі А збірні Словаччини та Німеччини. Перший період пройшов у напруженій боротьбі та з шансами вийти вперед у обох команд. Проте на перерву суперники пішли за нулями на табло. На другій хвилині другого періоду глядачі нарешті дочекалися голу. Плахта відкрив рахунок, вразивши ворота збірної Словаччини. А через п'ять хвилин Пьодерль закріпив успіх збірної Німеччини. Словаччина прийшла до тями, і на 32-й хвилині Поспішив одну шайбу відіграв. Наприкінці другого періоду збірна Словаччини влаштувала справжній штурм воріт суперника, але оборона та голкіпер збірної Німеччини вистояли. Словаччина намагалася врятувати матч і наприкінці третього періоду зняла воротаря, але успіху так і не досягла.

У групі В ігровий день відкривали Швеція та Австрія. Шведи відкрили рахунок уже на початку третьої хвилини матчу. Келлман кидком із середньої дистанції вразив правий верхній кут воріт збірної Австрії. На 17-й хвилині Фріберг зробив рахунок 2:0, а за 30 секунд до кінця першого періоду Шнайдер одну шайбу відіграв. У другому періоді австрійці прогаяли кілька можливостей зрівняти рахунок, але в результаті на 33-й хвилині пропустили у свої ворота. Третій період покинутих шайб не приніс і матч завершився перемогою збірної Швеції.

У поєдинку збірних Чехії та Великобританії перший період пройшов без покинутих шайб. У другій двадцятихвилинці Блюмель на 28-й хвилині та Флек на 33-й забезпечили збірній Чехії запас у дві шайби. За дев'ять секунд до голу Флека Червенка не реалізував буліт. У третьому періоді чехи закинули ще три шайби, на що збірна Великої Британії відповіла голом Лейка.

Збірна Фінляндії стартувала на домашньому чемпіонаті світу великою перемогою над збірною Норвегії. У другому матчі фіни зустрілися зі збірною Латвії. У першому періоді команди дуже рідко турбували голкіперів. Так до 15-ї хвилини на рахунку суперників було по два кидки у ворота. Проте збірної Латвії цього виявилося цілком достатньо. На 9-й хвилині Балцерс несподівано вивів уперед латвійську збірну. Збірна Фінляндії відігралася на 31 хвилині. Маннінен добив у ворота шайбу, що відскочила від борту, реалізувавши чисельну перевагу. Поєдинок наближався несподіваному фіналу, однак на 58-й хвилині Ґранлунд покарав збірну Латвії за вилучення та приніс перемогу збірній Фінляндії.

• Чехія - Великобританія 5:1 (0:0, 2:0, 3:1);
  • Латвія - Фінляндія 1:2 (1:0, 0:1, 0:1).

Турнирная таблица
Турнірна таблиця

Наступні матчі чемпіонату світу відбудуться 15 травня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу збірної України у контрольному матчі з «Боруссією» та результатами поєдинків чемпіонату світу з хокею, зіграних 13 травня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.