“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Скандальна депутатка виходить одразу з партії та фракції
Народна депутатка Мар’яна Безугла у ніч проти 11 січня заявила, що виходить з партії та фракції "Слуга народу". Ще вона хоче відмовитись від квоти заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Попри своє рішення вона збирається й надалі підтримувати рішення Зеленського.
Відповідний допис нардепка розмістила на сторінці у Facebook зазначивши, що залишиться у Верховній Раді як нардеп-мажоритарник. Проте нічого спільного зі "Слугою народу" більше мати не хоче. Адже, на її думку, партія та фракція стали слабкими, а нардепи "встромляють ніж у спину".
"Я написала заяву на вихід з фракції та партії «Слуга Народу». Підтримую Президента. Залишаюсь мажоритарним депутатом Оболонського району з усіма зобовʼязаннями відкритості та роботи з громадянами", – написала Безугла.
Політикиня також озвучила цілу низку звинувачень у бік своїх колег та заявила, що готова й надалі працювати з тими, хто розділяє її думки та погляди. Безугла заявила, що "без радикальних змін існування парламенту буде тоталітарним згасанням". Ще, на її думку, ЗСУ згодом перетвориться "на конвеєр для утилізації громадян".
Мар'яна Безугла протягом тривалого часу критикувала ЗСУ та особисто Валерія Залужного. Начебто він не надав план на 2024 рік, а також не здатний або не хоче проводити нормальну ротацію для військ. Одні підрозділи свідомо тримає в тилу, а інші "знищує в бою". Нардепка вимагала відставки головнокомандувача.
Також вона виступила ініціатором створення законопроєкту про мобілізацію, який став одним із самих скандальних документів за останній час. Згодом до нього все ж таки внесли деякі корективи, проте досі не винесли на голосування у Раду, бо у Комітетах його не хочуть розглядати.
Всі ці дії та не менш скандальні заяви Безуглої привели до того, що у Раду внесли постанову про відкликання нардепки з посади заступниці голови Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Це сталось 6 січня. Голосувати мали у Раді 10 січня, але цього не сталось. Засідання було закрите спікером Русланом Стефанчуком.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.