У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
За такі злочини загрожує до п'яти років в'язниці
З початку цього року поліцією відкрито 350 кримінальних проваджень за фактами підробки результатів ПЛР-тестів, довідок про вакцинацію від COVID-19 і міжнародних свідоцтв про вакцинацію від коронавірусу.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Міністерства внутрішніх справ .
У 70% випадків зареєстрованих злочинів причетним вже повідомили про підозри.
"Найчастіше такі злочини кваліфікують за ст. 358 КК - "Підробка документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів". За цією статтею зареєстрували 320 з усіх 350 вже наявних кримінальних проваджень", - йдеться у повідомленні.
Покарання за подібні злочини передбачає до 17 тисяч гривень штрафу, і до 5 років позбавлення волі.
Для тих, хто використовує підроблені довідки або сертифікати, передбачено покарання від штрафу в розмірі до 850 гривень до обмеження волі на 2 роки.
Нагадаємо, раніше в Україні винесли перший вирок за підробку "ковідних" довідок.Жінка друкувала їх на звичайному принтері - суд засудив її до трьох років умовно.
Також Інформатор розповідав, як в Україні будуть карати за підробку COVID-документів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .