“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Рівень щастя найвищий серед молоді
За останні роки рівень щастя в Україні практично не змінився, але залишається вищим, ніж у період 2015-2017 років. Так, у 2020 році відчували себе щасливими 68% українців, а у грудні 2021 – 71%.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на дані опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).
Так, наприкінці минулого року щасливими чи скоріше щасливими почувалися 71 % українців, 13 % почувалися частково щасливими, частково ні, і 15 % швидше чи зовсім не вважали себе щасливими.
Рівень щастя найвищий серед молодих людей у віці 18-39 років (81 %) та з віком зменшується. Так, у віці 40-59 років щасливі 67%, серед людей старше 60 років – 62%.
"Незважаючи на пандемію та інші проблеми, жителі країни зараз почуваються так само щасливими, як і два роки тому. Одне з можливих пояснень полягає в тому, що люди сприймають COVID-19 як загальну зовнішню загрозу, що може породжувати певне почуття солідарності та підтримки. Попередні дослідження КМІС показали, що самооцінка щастя насамперед залежить від задоволеності власним життям (сім'єю, особистим, інтимним життям, роботою, здоров'ям), і меншою мірою пов'язана зі сприйняттям загальних проблем або загроз (стан справ у країні, екологія)" – пояснила аналітикиня Юлія Сахно.
До слова, загалом опитали 2000 українців, що проживають у всіх регіонах країни (крім Криму).
Нагадаємо, українці увійшли до топ-10 нещасливих націй світу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.