Скільки може проїхати авто, якщо загорілася лампочка низького рівня палива

Читать на русском

Їздити з увімкненим попереджувальним світловим сигналом не рекомендується

Читать на русском
Пальне
Покладатися лише на оцінку запасу палива бортовим комп’ютером не варто

Їздити з увімкненим попереджувальним світловим сигналом не рекомендується

Відстань, яку автомобіль може проїхати після того, як увімкнеться індикатор рівня пального, залежить від декількох факторів. Основними з них є тип транспортного засобу та його витрата пального. Також на потенційний запас ходу може суттєво впливати стиль водіння. Хоча конкретні значення можуть відрізнятися для різних моделей, можна визначити деякі загальні оцінки.

Як повідомляє портал Avtosota, для більшості легкових автомобілів, таких як седани, хетчбеки та купе, можна розраховувати на пробіг приблизно 50 кілометрів після того, як загориться індикатор рівня пального. Іноді цей показник може сягати 60-80 кілометрів. Однак транспортні засоби з більшими баками, такі як кросовери та позашляховики, можуть проїхати до 100 кілометрів.

Їздити з увімкненим попереджувальним світловим сигналом не рекомендується. Він слугує нагальним нагадуванням про необхідність негайного дозаправлення. Продовження руху з низьким рівнем пального створює певні ризики. Це може негативно вплинути на різні компоненти автомобіля, включаючи двигун і паливну систему, що призведе до подальшого дорогого ремонту. Регулярна їзда з увімкненою попереджувальною лампочкою може прискорити знос критично важливих компонентів, таких як каталітичний нейтралізатор і бензиновий насос.

Покладатися лише на оцінку запасу палива бортовим комп’ютером не варто. Адже система надає приблизний розрахунок, заснований на характеристиках водіння до цього моменту, тому важливо негайно заправитися, коли з’являється попереджувальна лампочка.

Які зараз ціни на бензин в Україні

За даними Auto.ria станом на 26 вересня, вартість бензину А-95+ становить 57,51 гривні за літр. Популярний А-95 на 2 копійки дорожчий, аніж напередодні – 54,74 гривні за літр. Бензин А-92 на АЗС реалізують по 52,81 гривні за літр. Середня вартість дизельного пального зросла на 4 копійки – до 54,67 гривні за літр. Автогаз коштує 25,64 гривні за літр. Середні ціни на пальне в Україні:

  • Бензин A-95+ - 57,51 гривні за літр;
  • Бензин A-95 -  54,74 гривні за літр;
  • Бензин A-92 - 52,81 гривні за літр;
  • Дизельне пальне - 54,67 гривні за літр;
  • Автогаз - 25,64 гривні за літр.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.