Головна
Україна
Кримінал
13:13, 24 Червня
Информатор UA

Интро

У колишнього народного депутата України Валерія Горбатова знайшли викрадені з музеїв Криму понад 6 тисяч унікальних артефактів. Крім того, він фінансував терористичні організації «днр». Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Державного бюро розслідувань (ДБР). Хто такий Горбатов На початку двохтисячних років ексдепутат очолював Раду Міністрів Криму. Він продовжував здійснювати бізнес-діяльність на окупованих територіях України та сплачував податки окупантам. Колаборант має тісні зв’язки з так званим головою анексованого Криму Сергієм Аксьоновим, з яким має спільний бізнес. А дружина Аксьонова надавала довіреність на право користування своїм майном Валерію Горбатову. За оперативними даними, колишній депутат втік з Києва на окуповані території напередодні повномасштабної російської агресії. Бізнес Валерія Горбатова Зрадник має безпосереднє відношення до «Горлівської паперової фабрики» та ТОВ «Благодійний Союз (БС)», що працюють на тимчасово окупованій території України та сплачують там податки чим, фактично, фінансують незаконні збройні терористичні угрупування. Фірми, афільовані з Валерієм Горбатовим, діють і в тимчасово окупованому Криму. Для того, щоб не «світитися» особисто, бізнес Горбатова на окупованій частині України зареєстрований на його сина, племінника та інших довірених осіб. У сфері інтересів групи: нерухомість, політична діяльність та агробізнес. "Слідчі ДБР зібрали неспростовні докази причетності Валерія Горбатова до фінансування дій, направлених на повалення конституційного ладу в Україні, зміни її меж або державного кордону та виправдання агресії проти України", - заявив директор ДБР Олексій Сухачов. Крім того, колишній посадовець також привласнив культурну спадщину України, викрадену з музеїв Криму та куплену у «чорних археологів». Розслідування ДБР ДБР розпочало кримінальне провадження проти Горбатова та провели шість одночасних обшуків. В одному з офісних приміщень Києва, що належать ексдепутату, знайшли понад 6 тисяч одиниць історичних та культурних цінностей. Частина колекції знаходилась у попередньо підготовлених «таємних кімнатах» офісних приміщень. Згідно з висновком експертів Національного музею історії України історичні артефакти належать епохам від бронзового віку до пізнього середньовіччя. Зокрема, під час обшуків знайшли скіфські мечі Акінак, списи, сокири, стріли, монети, кольчугу 12 сторіччя, шоломи епохи Еллінізму та посуд Трипільської культури. За попередніми даними, колекція коштує декілька мільйонів доларів.   Тепер колишньому нардепу загрожує до 10 років тюрми з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Скіфські мечі, монети та посуд Трипільської культури: ексдепутат викрав понад 6 тисяч унікальних артефактів з музеїв Криму

Читать на русском

Колекція коштує декілька мільйонів доларів

Читать на русском
Скіфські мечі, монети та посуд Трипільської культури: ексдепутат викрав понад 6 тисяч унікальних артефактів з музеїв Криму

Колекція коштує декілька мільйонів доларів

У колишнього народного депутата України Валерія Горбатова знайшли викрадені з музеїв Криму понад 6 тисяч унікальних артефактів. Крім того, він фінансував терористичні організації «днр».

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Державного бюро розслідувань (ДБР).

Хто такий Горбатов

На початку двохтисячних років ексдепутат очолював Раду Міністрів Криму. Він продовжував здійснювати бізнес-діяльність на окупованих територіях України та сплачував податки окупантам.

Колаборант має тісні зв’язки з так званим головою анексованого Криму Сергієм Аксьоновим, з яким має спільний бізнес. А дружина Аксьонова надавала довіреність на право користування своїм майном Валерію Горбатову.

За оперативними даними, колишній депутат втік з Києва на окуповані території напередодні повномасштабної російської агресії.

Бізнес Валерія Горбатова

Зрадник має безпосереднє відношення до «Горлівської паперової фабрики» та ТОВ «Благодійний Союз (БС)», що працюють на тимчасово окупованій території України та сплачують там податки чим, фактично, фінансують незаконні збройні терористичні угрупування.

Фірми, афільовані з Валерієм Горбатовим, діють і в тимчасово окупованому Криму. Для того, щоб не «світитися» особисто, бізнес Горбатова на окупованій частині України зареєстрований на його сина, племінника та інших довірених осіб.

У сфері інтересів групи: нерухомість, політична діяльність та агробізнес.

"Слідчі ДБР зібрали неспростовні докази причетності Валерія Горбатова до фінансування дій, направлених на повалення конституційного ладу в Україні, зміни її меж або державного кордону та виправдання агресії проти України", - заявив директор ДБР Олексій Сухачов.

Крім того, колишній посадовець також привласнив культурну спадщину України, викрадену з музеїв Криму та куплену у «чорних археологів».

Розслідування ДБР

ДБР розпочало кримінальне провадження проти Горбатова та провели шість одночасних обшуків. В одному з офісних приміщень Києва, що належать ексдепутату, знайшли понад 6 тисяч одиниць історичних та культурних цінностей. Частина колекції знаходилась у попередньо підготовлених «таємних кімнатах» офісних приміщень.

Згідно з висновком експертів Національного музею історії України історичні артефакти належать епохам від бронзового віку до пізнього середньовіччя.

Зокрема, під час обшуків знайшли скіфські мечі Акінак, списи, сокири, стріли, монети, кольчугу 12 сторіччя, шоломи епохи Еллінізму та посуд Трипільської культури.

За попередніми даними, колекція коштує декілька мільйонів доларів.

 

Тепер колишньому нардепу загрожує до 10 років тюрми з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.