Скандал з блогерами. Ксюша Манекен звинуватила Порошенка у тому, що раніше не знала, чий Крим

Читать на русском

Зараз блогерка називає Крим українським

Читать на русском
Скандал з блогерами. Ксюша Манекен звинуватила Порошенка у тому, що раніше не знала, чий Крим
Ксюша Манекен звинуватила Порошенка в тому, що той висвітлював мало інформації

Зараз блогерка називає Крим українським

Скандальна блогерка Ксюша Манекен, яка отримала нагороду від ГУР, а потім потрапила до бази "Миротворця" вирішила пояснити свої слова про Крим - у 2015 році, вона заявила, що "неважливо, чий він". Жінка говорить, що у той час просто не знала всієї ситуації, оскільки тодішній президент Порошенко висвітлював мало інформації, і то тільки те, що йому було вигідно. Свої зізнання блогерка опублікувала в Instagram.

"У 2015 році при владі був Порошенко і, на жаль, такої кількості інформації, як зараз, ніхто не мав, ну я так точно. Не було такої кількості Телеграм-пабліків, інформація не була у такому вільному доступі, як зараз. І загалом Порошенко був із тих президентів, який висвітлював лише ті події, які йому були вигідні. І ось особисто я не розуміла, що відбувається насправді. З одного боку війна на Донбасі і в нас забрали Крим, а з іншого до нас так само продовжують їздити російські артисти. З іншого боку, людей з Донбасу вважають ізгоями, їх не беруть на роботу, їм підпалюють машини, а на державному рівні війни немає", - заявила блогерка.

Зараз Манекен вже визначилася, чий Крим. Півострів називає українським.

"Тоді мені здавалося достатньо того, що люди в Криму цілі та неушкоджені, на відміну від тих самих людей з Донбасу. І зараз, коли не лише Донбас, а вся Україна відчула на собі, що таке російська агресія, я як і раніше вважаю, що найважливіше, що ми маємо робити - зберігати якомога більшу кількість людських життів. При цьому важливо, що зараз я знаю, чий Крим - і він наш. І мені шкода, що тоді не було такої інформації у доступі, щоб оцінити ситуацію та не робити таких помилок, - додала Манекен.

Через декілька годин Манекен видалила свої сторіз з поясненнями про Крим. Натомість опублікувала короткий пост з вибаченнями.

"Людям властиво помилятися і зараз я хочу визнати свою помилку. Зараз я хочу вибачитись перед кожним українцем, чиї почуття я зачепила. Моя сила завжди полягала в неухильності від своєї позиції, але зараз я хочу визнати, що багато років тому була не права щодо своєї думки щодо Криму. Не обізнана та не залучена. Мені щиро шкода. Крим - це Україна, - написала Манекен.

Що цьому передувало

Київська блогерка Оксана Волощук, відома як Ксюша Манекен, отримала відзнаку, підписану Кирилом Будановим. Нагороду від ГУР "За сприяння військовій розвідці України" ІІ ступеня дівчина показала в сторіз після зустрічі з радником ОП Михайлом Подоляком. За які заслуги була вручена медаль, блогерка пообіцяла розповісти підписникам після війни. На фоні цієї інформації у мережі розгорівся скандал.

Ситуація викликала обурення суспільства з різних причин. Деякі з них — як, наприклад, напівоголені фото на сторінці порівняні з отриманням відзнаки — досить сумнівні. Сюди ж відносяться закиди щодо минулого блогерки. Як відомо, Оксана Волощук раніше працювала в ескорті й це, на думку багатьох користувачів, робить її недостойною нагороди. Водночас більшість критики в сторону блогерки мають реальне підґрунтя. Зокрема, її скандальні висловлювання щодо Криму та внутрішніх переселенців. Детальніше про скандал із блогеркою ми писали тут. Пізніше її внесли до бази "Миротворця".

Нагадаємо, Подоляк запевнив, що під час нещодавньої зустрічі з блогерами не давав їм жодних нагород.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.