Скандал у Раді: Безугла накинулася на нардепа СН Федієнка під час його виступу на трибуні

Під час засідання парламенту народна депутатка Мар’яна Безугла вступила в конфлікт із нардепом Олександром Федієнком після його заяви щодо поправок до законопроєкту про Кіберсили

Безугла, Федієнко
Безугла накинулася на Федієнка під час виступу з трибуни

У Верховній Раді стався публічний конфлікт під час розгляду законопроєкту про Кіберсили. 30 квітня народна депутатка Мар’яна Безугла підійшла до трибуни під час виступу депутата від "Слуги народу" Олександра Федієнка та звинуватила його у брехні. Суперечка виникла після слів нардепа про затягування розгляду документа через велику кількість поданих поправок. 

Telegram oembed: https://t.me/informator_live/5918

Під час виступу з трибуни Федієнко говорив про законопроєкт щодо Кіберсил. Він заявив, що документ не можуть розглянути, оскільки "одна з депутаток" подала близько тисячі поправок, щоб затягнути ухвалення рішення. Після цього депутат додав, що цієї депутатки, на жаль, немає у залі.

скандал у Раді
Безугла накинулася на Федієнка

Після цього Безугла підійшла до трибуни та заявила, що це неправда, оскільки вона перебуває у сесійній залі. Після цього між депутатами виникла суперечка.

Безугла у своєму Telegram-каналі пояснила свої дії та заявила, що вибачилась за порушення Регламенту. Водночас вона наполягає, що депутат під час виступу говорив неправду. Безугла також прокоментувала свою позицію щодо законопроєкту.

"Я не проти кіберсил, я проти того, щоб під красивою вивіскою створювали черговий штаб Сирського, в якому, якщо не виконаєш те, що він хоче, підеш у піхоту. Це дійсно те, чого прагнуть кіберфахівці?", - написав депутатка.

"Безлад" у зоні бойових дій: нардепка звинуватила керівництво ЗСУ

Безугла продовжує систематично критикувати Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, закликаючи до його звільнення через неефективне управління. Напередодні вона виступила з черговою критикою на адресу Сирського, звинувативши керівництво армії у створенні хаосу при будівництві оборонних рубежів. За її словами, у системі фортифікацій спостерігається конфлікт повноважень: тоді як Державна спецслужба транспорту під кураторством Міноборони активно зводить укріплення, інженерні війська Сил підтримки ЗСУ "пасуть задніх".

Безугла також наголосила, що Сирський навмисно перешкоджає передачі Сил підтримки до структури Міністерства оборони, керуючись принципом збереження власного впливу, а не інтересами держави. 

Читайте нас у Facebook

Image
Оперативні новини: Україна, світ, війна. Підпишись 👇

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити