Одним з учасників нападу на ветерана в Дніпрі виявився полтавський депутат від ОПЗЖ Сергій Савченко
Під час нападу на ексбійця “Кракену” Дмитра Павлова у Дніпрі 20 червня, в якому замішана охорона нардепа Миколи Тищенка, помітили депутата від партії "ОПЗЖ", яка заборонена в Україні. Йдеться про Сергія Савченка. Його ідентифікували за татуюванням.
Про це повідомляють телеграм-канали. Там також з'явилося фото із Савченком.
На знімку можна побачити чоловіка в балаклаві з таким татуюванням як у Савченко. Пишуть, що йдеться про полтавського депутата.
Сергій Савченко народився 7 серпня 1990 року на Луганщині у родині шахтарів. Отримав кілька освітніх ступенів у Полтавському університеті економіки і торгівлі. У 2012 році він здобув бакалавра у сфері фінансів і кредиту, а рік пізніше отримав спеціаліста за напрямом банківської справи. У 2018 році він захистив магістерську дисертацію з публічного управління та адміністрування, спеціалізуючись на місцевому самоврядуванні.
У своїй трудовій діяльності Сергій Савченко обіймав посади у Шевченківській районній раді м. Полтави, де працював на посаді заступника голови з питань діяльності виконавчого органу та голови комісії з цивільного захисту. Також він очолював правління Громадської організації "Соборність нації" та інших організацій.
Сергій Савченко є депутатом Полтавської обласної ради восьмого скликання і головою постійної комісії з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр. У 2020 році він балотувався від "Опозиційної платформи — за життя".
Народний депутат Микола Тищенко опинився в центрі гучного скандалу. Він приїхав у Дніпро “штурмувати” кол-центри разом із людьми в одязі кольору хакі та у балаклавах. Саме вони у супроводженні депутата посеред дня напали на чоловіка у цивільному одязі, який гуляв із дитиною, після чого незаконно його утримували. Постраждалим виявився Дмитро Павлов, колишній військовий зі спецпідрозділу Kraken ГУР МО. Також постраждало немовля, з яким гуляв Павлов. За словами ексбійця, він звернувся до поліції з відповідною заявою.
Помічниця Тищенко Евеліна Андрієвська активно знімала конфлікт на свій телефон. Коли Дмитро Павлов попросив її перестати знімати його документи, вона заявила, що нічого не фільмує, але продовжила направляти камеру на його посвідчення. Після того, як Павлов взяв телефон з рук Андрієвської, вона почала голосно кричати, що він її пограбував. Вона навіть загрожувала написати заяву у поліцію за крадіжку смартфона. Зазначимо, що Евеліна Андрієвська потрапила до бази даних "Миротворець" як учасниця антиукраїнських пропагандистських заходів, які відбулися в РФ.
Сам Микола Тищенко заявив, що не має відношення до скандалу, він претендує на статус жертви в цій ситуації. Зокрема нардеп стверджує, що викрив найбільший кол-центр у Дніпрі, який, за його словами, є частиною злочинної організації під назвою "Дев’ятка".
Згодом було встановлено, що допомагав охороні Миколи Тищенка під час конфлікту з військовим у тому числі співробітник Головного управління Національної поліції міста Києва Богдан Писаренко. У поліції Києва визнали, що чоловік на відео є їхнім співробітником, який того дня перебував у Дніпрі у відрядженні. Однак Нацполіція заперечує інформацію про те, що цей поліціянт проводив які-небудь роботи разом з Тищенком.
В Офісі президента назвали поведінку Тищенко ганебною. Ексфорвард "Динамо" Роман Зозуля закликав до справедливості після такого гучного скандалу, а нардепка Безугла засудила свого колегу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.