СК «Дніпро-1» зазнав другої домашньої поразки поспіль

Клуб з Дніпра в матчі третього туру Прем'єр-ліги на своєму полі програв «Маріуполю».

Поєдинок пройшов у Дніпрі на стадіоні «Дніпро-Арена», повідомляє Інформатор .

У п'ятницю, 18 вересня, матчем СК «Дніпро-1» - «Маріуполь» відкрилася програма третього туру УПЛ. «Дніпро-1» свій попередній домашній матч програв «Олімпіку» 1: 3, і в матчі з «Маріуполем» сподівався здобути першу перемогу в чемпіонаті. «Маріуполь» в матчі другого туру обіграв бронзового призера минулого сезону «Зорю» та сподівався на продовження успішної виїзної серії. Нагадаємо, що поки проводиться реконструкція стадіону, «Маріуполь» всі матчі проводить в гостях.

Початок матчу пройшов з деякою перевагою господарів, однак реальної загрози воротам «Маріуполя» атаки СК «Дніпро-1» не несли. Всі спроби «Дніпра-1» забити припинялися або захисниками, або неточністю самих господарів поля. А на 27-й хвилині «Маріуполь» вийшов вперед. Бондаренко проскочив між двома суперниками, і з лінії штрафної потужно пробитив у правий верхній кут. До перерви гравці «Дніпра-1» Дубінчак і Сваток відзначилися жовтими картками за грубість.

На 54-й хвилині капітан «Дніпра-1» Кравченко грубо порушив правила проти Бондаренка. Емоції та слова Сергій не стримував, і будь арбітр трохи суворіше, господарі цілком могли залишитися в меншості. Але можливо настрій капітана передався гравцям і на 62-й хвилині «Дніпро-1» рахунок зрівняв, коли Хобленко замкнув передачу Дубінчака з лівого флангу. «Дніпро-1» і далі проводив атаки, а «Маріуполь» - навпаки, при отриманні м'яча намагався зберегти над ним контроль і зберегти нічию. І приспавши пильність господарів, «Маріуполь» знову вийшов вперед. На 78-й хвилині Кащук виконав подачу зі штрафної, а Сагуткін відправив м'яча у ворота голкіпера «Дніпра-1» Сарнавського. У підсумку - друга домашня поразка СК «Дніпро-1» та серйозний удар по амбіціях команди.

• СК «Дніпро-1» - «Маріуполь» 0: 0 (Хобленко, 62 - Бондаренко, 27, Сагуткін, 78)

У суботу, 19 вересня, відбудуться ще три поєдинки третього туру: «Олександрія» зіграє з «Ворсклою», «Динамо» прийме ФК «Львів», а в «річному дербі» «Інгулець» зустрінеться з «Десною». Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про результати жеребкування стадії 1/16 фіналу Кубка Україна 2020 \ 21 і перемогу «Колосу» в матчі Ліги Європи.