«За нинішніх обставин говорити про припинення вогню просто нереалістично»
Це про той момент після розставання, коли емоції обрушуються хвилями: спочатку любов, потім гнів, розчарування і, нарешті, ріжуча правда. Вас зрадили. Ви віддали своє серце не тій людині.
Ситуація напружена, але захисники не здаються
Росія продовжує атакувати мирне населення України. Ворог активно атакує Харків, але українські захисники не відступають.
За інформацією Харківської облдержадміністрації, на ділянці траси Ізюм-Харків ворог обстріляв автобус із цивільним населенням. Є поранені, одна людина загинула.
За інформацією департаменту охорони здоров'я Харківської військової адміністрації, наразі офіційно внаслідок російського вторгнення загинуло 13 людей, 103 особи — постраждали.
Як передає наш співробітник, який зараз перебуває в Харкові, ЗСУ розбила колону військової техніки окупанта в місті.
Крім того, у Харкові Нацгвардійці України взяли в полон розвідгрупу супротивника, яка намагалася проникнути на територію однієї з військових частин.