Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Сприятливим фактором для ворога стала тепла та суха погода
На Східному фронті протягом останніх кількох днів спостерігається різке загострення ситуації. Воно пов'язане з активізацією наступу російських військ після проведення президентських виборів у РФ. Ворог намагається прорвати оборону ЗСУ, використовуючи багато танків, дронів, бронетехніки.
Про загострення ситуації на фронті повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський. Він підкреслив, що Росія атакує українські позиції на Лиманському та Бахмутському напрямках штурмовими групами. Ворог робить це за підтримки бронетехніки. На Покровському напрямку окупанти намагаються прорвати оборону ЗСУ. Для цього вони використовують десятки танків та БМП.
За словами головнокомандувача ЗСУ, наступу росіян сприяє й тепла та суха погода. Вона зробила доступною для танкових військ більшу частину відкритих ділянок місцевості.
Сирський наголосив, що попри колосальні втрати, окупанти нарощують зусилля, кидаючи в бій нові підрозділи на бронетехніці. Саме такі маневри й призводить до їх часткових тактичних успіхів.
За результатами аналізу дій ворога Сирський прийняв рішення про посилення проблемних ділянок фронту засобами РЕБ та ППО. Також поповнено запаси дронів всіх типів, протитанкових ракет, переміщено додаткові резерви сил та засобів.
Другою серйозною проблемою є підвищення якості підготовки військовослужбовців, насамперед піхотних підрозділів. На думку Сирського, це дасть їм можливість максимально використовувати усі можливості бойової техніки та західного озброєння. Вирішення цього завдання покладається на командування Сухопутних військ, яке у повному складі повернулося з району бойових дій.
Найкращі воїни були відзначені нагородами та цінними подарунками. В особистому спілкуванні з військовослужбовцями було обговорено поточну ситуацію та шляхи розв'язання проблемних питань.
13 квітня українські військові відбили атаки російських військ на Часів Яр, не давши їм прорватися до міста. Про це повідомив командир батальйону ударних БпЛА "Ахіллес" 92-ї ОШБр ім. Івана Сірка Юрій Федоренко.
Він висловив упевненість, що в найближчій перспективі росіяни не зможуть окупувати Часів Яр. Натомість, окупанти зосередили зусилля на захопленні Богданівки та Іванівського на Бахмутському напрямку.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що в ISW спростували заяви росіян про просування у Часовому Яру.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.