Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
У дні магнітних бур радять покращувати свій спосіб життя, щоб готувати організм до різних температурних перепадів
У червні очікується чимало магнітних бур. Вони впливатимуть на людей з різною інтенсивністю. Більшість можуть відчувати неприємні симптоми.
Як пишуть "Вікна-новини", перший місяць літа одразу розпочнеться зі спалахів на сонці, але на цьому усе не скінчиться. Протягом червня магнітні бурі впливатимуть на українців з різною інтенсивністю. Тож під час сильних спалахів на сонці усі можуть відчувати головний біль, втому й навіть порушення сну.
Лікарка-кардіологиня Наталія Кошлань-Василишин у коментарі "Українській правді. Життя" розповіла, що в організмі людини є незначний відсоток заліза, зокрема у крові, втім воно не піддається магнітним впливам. За її словами, опосередковано природа впливає на людину, але досліджень, які б підтверджували конкретні зміни в організмі немає. Вона пояснює, що погане самопочуття під час атмосферних змін може виникати тому, що організм пристосовується до нових зовнішніх умов.
"У всіх проведених дослідженнях немає чіткого зв’язку між тим, що відбувається у навколишньому середовищі та змінами в нашому організмі. Це більше впливає на нашу можливість адаптації до нових умов. Самопочуття може змінюватися тому, що в людини є погіршена адаптація організму до різноманітних атмосферних перепадів і явищ: тиску, вологості, температури, магнітних бур тощо", – зазначила лікарка.
З віком адаптація до зовнішніх факторів погіршується, а також адаптивність знижується, якщо людина має хронічні захворювання, такі як цукровий діабет, гіпертонічна або ішемічна хвороба серця. Магнітні бурі не викликають захворювання, а лише відображають наш сумарний стан здоров’я – реакція на такі природні явища. Геофізик Михайло Орлюк певен, що мінімальну геомагнітну активність людина відчуває щодня. Такі геомагнітні зміни можуть бути потужними, втім, на відміну від магнітної бурі, яку викликає Сонце, вони короткотривалі.
"Коли повз проїжджає машина або ми спускаємося в метро зміна магнітного поля може бути набагато сильнішою ніж від магнітної бурі, але ці збурення доволі короткочасні", – пояснив науковець.
У дні магнітних бур радять покращувати свій спосіб життя, щоб готувати організм до різних температурних перепадів. Зокрема, більше займатися спортом, перебувати на свіжому повітрі, пити достатню кількість води, зменшити вживання алкоголю, відмовитися від куріння та загартовуватися.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.