«Я відчула, що настав час запалити. Я завжди любила рок. Місце для ніжності й акустики — буде завжди. Але зараз я хочу, щоб від моєї музики трясло стіни й горіли очі. «25 годин»— це про те, коли тобі мало 24 годин на добу, бо ти живеш на повну, любиш на повну і береш від життя все!»
Ожеледиця очікується на території всієї країни, крім південного регіону
Українські синоптики попередили про ускладнення кліматичних умов. У неділю, 9 січня у західних, північних, центральних та східних областях на дорогах України очікується ожеледиця.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу патрульної поліції.
Вночі у Карпатах, у Рівненській та Житомирській областях, вранці та вдень у Київській області очікуються значний мокрий сніг, налипання мокрого снігу.
Приріст снігового покриву до 4-10 см.
Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на дорогах та вулицях, попередили патрульні.
"Будьте максимально уважні на дорозі і неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху. По можливості залишайтеся вдома і утримайтеся від поїздок на авто, щоб негода не завдала вам клопоту. За необхідності звертайтеся за допомогою на спецлінію 102", - нагадали поліцейські.

Раніше Інформатор повідомляв, якою буде погода в Україні 9 січня.
Також ми писали, якою буде погода на Різдво.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.