Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Чоловік з першого дня повномасштабної війни захищав Україну
Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України загибному захиснику Сергію Сові. Фото його руки з синьо-жовтим браслетом облетіло весь світ після звільнення Ізюма Харківської області.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на відповідний указ президента України Володимира Зеленського. Українського бійця нагородили почесним званням за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, а також вірність військовій присязі.
"Присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена "Золота Зірка" Сові Сергію Олександровичу - старшому солдату (посмертно)", - говориться в указі.
Фотографія руки із синьо-жовтими браслетами з процедури ексгумації тіл українських воїні облетіла весь світ. Згодом стало відомо, що це останок українського воїна Сергія Сови.
Мешканка Нікополя Оксана Сова упізнала свого чоловіка за татуюванням на тілі і синьо-жовтими браслетами. За словами жінки, з ними чоловік не розлучався із 2014 року. Їх йому, як обереги, подарували діти.
Сергій Сова - 36-річний боєць нашої славетної 93-ї бригади "Холодний Яр". Він мав звання кандидата у майстри спорту (бокс), був чемпіоном України серед юніорів. Сам вирішив піти на строкову службу у Повітряних Силах України.
Під час АТО у складі 93-ї окремої механізованої бригади "Холодний Яр" чоловік боронив Піски, доставляв боєприпаси в Донецький аеропорт. За зразкову службу Сергій Сова був відзначений численними нагородами.
15 вересня Україну сколихнула новина про те, що на кладовищі у лісі біля звільненого від окупантів місті Ізюм знайшли місце масового поховання. Там закопано понад 400 тіл людей. Також знайшли й братську могилу, в якій поховано 25 українських воїнів. Серед вбитих є як розстріляні, так і ті, хто загинув від артилерійських чи авіаударів. Всі тіла будуть ексгумовані та направлені на судово-медичну експертизу. Наразі багато з них залишаються невпізнаними.
Відео з місцем масового поховання окупанти виставили ще тоді, коли Ізюм був окупований. Завдяки йому вдалося розшукати могили. На них – збиті нашвидкуруч дерев’яні хрести, подекуди дощечки з прізвищами, подекуди – самі номери: «ЗСУ», «17 осіб, з моргу», «345», «412». Номерних могил більше, ніж підписаних.
Нагадаємо, російські вояки втекли з Ізюма ще 10 вересня. По собі, за словами заступника Ізюмського міського голови Володимира Мацокіна залишили 90% зруйнованого житлового фонду міста. Вже за 5 днів потому президент України Володимир Зеленський заявив, що після деокупації Ізюма у місті виявили поховання людей. Ізюм назвали містом «масового терору». А росія й надалі продовжує заперечувати причетність своїх військ до злочинів проти цивільних в Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.