«Велика Британія запровадила санкції проти більшої кількості суден тіньового флоту, ніж будь-яка інша країна»
"Не та" — це не просто зміна настрою, це пошук справжньої себе, тому цей крок став важливим етапом мого творчого розвитку. Це є певним проявом внутрішньої сили та бажання говорити про глибокі переживання чесно і без прикрас.
Також обмеження запроваджують проти інформаційного агентства РІА Фан
У четвер, 20 квітня, Швейцарія запровадила санкції проти російської ПВК "Вагнер" та інформагенції РІА ФАН, яке пов’язують з Євгеном Пригожиним.
Про це повідомляється на сайті департаменту економіки, освіти й досліджень (EAER) Швейцарії, який відповідає за санкції. Зазначається, що зміни набувають чинності з 18:00 20 квітня. Швейцарія запровадила санкції проти ПВК "Вагнер" і РІА ФАН після того, як те саме 14 квітня зробив Євросоюз.
“Швейцарія наразі також запроваджує санкції проти цих двох організацій, тим самим посилюючи дію заходів ЄС”, — йдеться у прес релізі відомства.
Зазначається, що ці організації служать інструментом російської гібридної війни й поширюють проурядову пропаганду і дезінформацію.
У той же час у Швейцарії вирішили поки що не забороняти мовлення російських пропагандистських телеканалів RT Arabic і Sputnik Arabic, як це зробив ЄС. У Швейцарії вважають, що більш ефективно протиставляти неправдивим і шкідливим заявам факти, аніж повністю забороняти їх.
13 квітня 2023 року Євросоюз додав до списку санкцій російське воєнізоване угрупування “ПВК Вагнер” Євгенія Пригожина і пов'язане з ним агентство новин РІА ФАН.
Як сказано на офіційному сайті ЄС, “ПВК Вагнер” відігравала провідну роль у штурмі українських міст Соледар та Бахмут, загалом бере активну участь у війні і тому несе відповідальність за “підтримку дій, які загрожують суверенітету та незалежності України”.
РІА ФАН входить до складу російської медіагрупи “Патріот”, опікунську раду якої офіційно очолює Пригожин. Видання займається проурядовою пропагандою та дезінформацією про війну росії проти України, йдеться у повідомленні про санкції. Також відомо, що РІА ФАН пропагує ПВК “Вагнер”.
Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, що “вагнерівець” публічно зізнався у вбивствах мирних мешканців у Бахмуті та Соледарі, серед яких були діти.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.