“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
В уряді країни припускають, що це допоможе стримати поширення хвороби
Уряд Швеції оголосив про плани заборонити продаж алкоголю в барах, ресторанах та нічних клубах після 22:00 задля боротьби зі зростанням кількості випадків інфікувань на COVID-19.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на агентство Reuters .
Швеція не запроваджувала жорсткі обмежувальні заходи, як це зробила велика частина Європи під час першої хвилі пандемії навесні, вважаючи за краще в основному добровільні заходи щодо контролю за поширенням вірусу.
У зв'язку з тим, що кількість випадків знову зростає, багато країн знову запровадили суворий контроль, але Швеція залишила свої заходи в цілому незмінними.
Прем'єр-міністр країни Стефан Лофвен заявив, що деякі люди почали ігнорувати рекомендації, спрямовані на запобігання поширенню інфекції, і тепер урядові потрібно робити нові кроки.
«Інфекція швидко поширюється, і тільки за останній тиждень кількість людей з коронавірусом, які потрапили до реанімації, більш ніж подвоїлася», - сказав він.
Лофвен зазначив, що запланована заборона на продаж алкогольних напоїв пізно ввечері буде діяти з 20 листопада до кінця лютого.
В уряді охарактеризували паби та бари як «середовище підвищеного ризику» не тільки тому, що вони є місцем, де люди зустрічаються для спілкування, а й тому, що люди можуть послабити пильність, перебуваючи під впливом алкоголю.
У Швеції за останні тижні зареєстрована рекордна кількість нових інфікованих, що створює навантаження на систему охорони здоров'я. За заявою уряду, кожне четверте ліжко інтенсивної терапії наразі займає пацієнт з COVID-19.
Нагадаємо, вчора уряд України схвалив запровадження карантину «вихідного дня» з 14 по 30 листопада.Він передбачає більш жорсткі обмеження по суботах та неділях.
Також Інформатор писав, що в Україні пропонують скасувати адаптивний карантин, запровадити по всій країні «помаранчеву» зону і нові обмеження.