Головна
Україна
18:31, 16 Листопада
Информатор UA

Интро

16 листопада прем'єр-міністр Швеції Ульф Крістерссон повідомив, що його країна надасть Україні дев’ятий пакет допомоги на 350 млн доларів. Він буде включати 286 млн дол на військову допомогу, та ще 69 млн - на гуманітарну підтримку. Частину коштів з цього гуманітарного бюджету також отримає й Молдова. Про це повідомляє видання Reuters. За словами Крістерссона в цій партії Швеція передасть Україні систему протиповітряної оборони. “Це найбільший пакет військової підтримки, ніж усі вісім попередніх пакетів разом узятих., — сказав прем’єр на прес-конференції. - Ми точно дотримуємося українського списку пріоритетів того, що вони самі думають, що їм зараз потрібно”. З цього приводу висловився і міністр оборони Швеції Пол Йонсон. Він заявив, що новий пакет військового обладнання включає систему ППО та боєприпаси із запасів збройних сил, які вкрай необхідні для захисту України від "шаленого натиску російських ракет останніми тижнями". Допомога Україні від Швеції Швеція вже передала Україні оборонне обладнання у семи різних пакетах військової допомоги. До сьомого пакету входили артилерійські боєприпаси на суму близько 500 млн шведських крон. Шостий пакет військової підтримки складався з навчальної операції. Наразі шведські інструктори проводять базову підготовку українських військовослужбовців у Великій Британії. Також раніше Швеція передавала бронебійні снаряди, засоби розмінування, протитанкову зброю, кулемети, 17-мм роботизовану морську гармату та бронежилети. Раніше міністр оборони країни повідомляв, що уряд найближчим часом ухвалить рішення про передачу Україні новітніх систем озброєнь. Раніше ми писали, хто зможе надати Україні системи ППО. Дізнатися, як отримати фінансову допомогу в разі бойового поранення, можна тут.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Швеція надішле Україні найбільшу партію військової допомоги: що до неї входить

Читать на русском

Дев'ятий пакет допомоги більший, ніж всі попередні

Читать на русском
Швеція надішле Україні найбільшу партію військової допомоги: що до неї входить
Окрім військової, шведи відправлять і гуманітарну допомогу

Дев'ятий пакет допомоги більший, ніж всі попередні

16 листопада прем'єр-міністр Швеції Ульф Крістерссон повідомив, що його країна надасть Україні дев’ятий пакет допомоги на 350 млн доларів. Він буде включати 286 млн дол на військову допомогу, та ще 69 млн - на гуманітарну підтримку. Частину коштів з цього гуманітарного бюджету також отримає й Молдова.

Про це повідомляє видання Reuters. За словами Крістерссона в цій партії Швеція передасть Україні систему протиповітряної оборони.

“Це найбільший пакет військової підтримки, ніж усі вісім попередніх пакетів разом узятих., — сказав прем’єр на прес-конференції. - Ми точно дотримуємося українського списку пріоритетів того, що вони самі думають, що їм зараз потрібно”.

З цього приводу висловився і міністр оборони Швеції Пол Йонсон. Він заявив, що новий пакет військового обладнання включає систему ППО та боєприпаси із запасів збройних сил, які вкрай необхідні для захисту України від "шаленого натиску російських ракет останніми тижнями".

Допомога Україні від Швеції

Швеція вже передала Україні оборонне обладнання у семи різних пакетах військової допомоги. До сьомого пакету входили артилерійські боєприпаси на суму близько 500 млн шведських крон. Шостий пакет військової підтримки складався з навчальної операції. Наразі шведські інструктори проводять базову підготовку українських військовослужбовців у Великій Британії.

Також раніше Швеція передавала бронебійні снаряди, засоби розмінування, протитанкову зброю, кулемети, 17-мм роботизовану морську гармату та бронежилети. Раніше міністр оборони країни повідомляв, що уряд найближчим часом ухвалить рішення про передачу Україні новітніх систем озброєнь.

Раніше ми писали, хто зможе надати Україні системи ППО. Дізнатися, як отримати фінансову допомогу в разі бойового поранення, можна тут

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.