RU
Головна
COVID-19
23:10, 2 Грудень
Информатор UA

Интро

В Ісландії підтвердили перший випадок штаму коронавірусу "Омікрон". Це острівна держава в Атлантичному океані з населенням 366 тисяч людей. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на місцеве видання The Reykjavik Grapevine. Штам виявили у пацієнта в лікарні Ландспіталі у Рейк'явіку. Заражений не був за кордоном, тому поки що невідомо, де і як саме він заразився вірусом. При цьому чотири дні тому в Ісландії ввели нові прикордонні обмеження з метою запобігти попаданню цього штаму в країну. Серед іншого, кожен, хто провів добу або більше в Есватіні, Лесото, Мозамбіку, Намібії, Зімбабве або ПАР протягом 14 днів після прибуття до Ісландії, має пройти ПЛР-тест і негайно вирушити на карантин. Через п'ять днів потрібно здати ще один ПЛР-тест незалежно від того, чи була людина вакцинована чи ні. Також Інформатор писав, що в Іспанії виявили випадок зараження "Омікроном" у людини, яка не виїжджала з країни. Нагадаємо, раніше Франція змінила правила в'їзду для українців через поширення штаму коронавірусу . Крім того, МЗС закликало українців утриматися від поїздок до низки країн Африки через штам . Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Штам "Омікрон" дістався Ісландії, в якій живе 366 тисяч людей

Читать на русском
Штам "Омікрон" дістався Ісландії, в якій живе 366 тисяч людей

Заражений пацієнт не був за кордоном

В Ісландії підтвердили перший випадок штаму коронавірусу "Омікрон". Це острівна держава в Атлантичному океані з населенням 366 тисяч людей.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на місцеве видання The Reykjavik Grapevine.

Штам виявили у пацієнта в лікарні Ландспіталі у Рейк'явіку.

Заражений не був за кордоном, тому поки що невідомо, де і як саме він заразився вірусом.

При цьому чотири дні тому в Ісландії ввели нові прикордонні обмеження з метою запобігти попаданню цього штаму в країну.

Серед іншого, кожен, хто провів добу або більше в Есватіні, Лесото, Мозамбіку, Намібії, Зімбабве або ПАР протягом 14 днів після прибуття до Ісландії, має пройти ПЛР-тест і негайно вирушити на карантин. Через п'ять днів потрібно здати ще один ПЛР-тест незалежно від того, чи була людина вакцинована чи ні.

Також Інформатор писав, що в Іспанії виявили випадок зараження "Омікроном" у людини, яка не виїжджала з країни.

Нагадаємо, раніше Франція змінила правила в'їзду для українців через поширення штаму коронавірусу «Омікрон».

Крім того, МЗС закликало українців утриматися від поїздок до низки країн Африки через штам «Омікрон».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.