Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Пісня фаворитки Євробачення: плагіат чи збіг?
Фаворитку Євробачення-2023 співачку зі Швеції Loreen запідозрили у плагіаті пісні, яку виконала українська співачка Міка Ньютон. Подібності треків виявили слухачі. Що не дивно, оскільки пісня шведської співачки дуже нагадує пісню Мікі Ньютон «В плену».
Пісню «В плену» Міка Ньютон виконала ще у далекому 2005 році. І подібність до цієї пісні композиції співачки Loreen під назвою Tattoo начебто не викликає сумнівів.
Але не все так просто. Пісня «В плену» підозріло нагадує композицію Flying Free маловідомого гурту Pont Aeri. Ця композиція побачила світ взагалі у 1999 році.
З треком Tattoo шведська співачка виступить на найближчому Євробаченні. Раніше Швеція вже перемагала у музичному конкурсі завдяки тій же Loreen – це було у 2012 році, успіх країні та співачці тоді принесла композиція Euphoria.
На думку букмекерів, у Loreen високі шанси здобути перемогу на Євробаченні-2023. Нині вона є головним фаворитом на конкурсі, який стартує у травні.
Міка Ньютон відмовилася розпочинати суперечки на тему плагіату та побажала шведській артистці гідно виступити на Євробаченні.
Вважається, що рекордсменами з крадіжки мелодій були радянські композитори. Це не зовсім відповідає дійсності. Ні, вони крали так, що музична галузь досі не може прийти до тями. Час був слушний і поле благодатне. Радянські глядачі та слухачі у своїй масі західну музику не знали, тому сприймали все на ура
Водночас крали пісні й у радянських композиторів. Яскравий приклад – Бйорн Ульвеус. Ще до створення знаменитого квартету АВВА шведський музикант грав у гурті The Hootenanny Singers. Пісня цього колективу Gabrielle – найчистіший плагіат на пісню «Солнечный круг».
Крадуть усі, завжди та у всіх. І крастимуть далі. Навіть якщо навколишній світ безнадійно зіпсований авторським правом.
Раніше Інформатор повідомляв імена ведучих Євробачення-2023.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.