Головна
Україна
Політика
00:07, 12 Серпня
Информатор UA

Интро

Канцлер Німеччини Олаф Шольц знову називає російську агресію "війною путіна", говорячи про це в контексті заборони на видачу шенгенських віз росіянам. Він скептично ставиться до цієї ідеї, бо вважає, що лише путін винний у війні.  Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Der Tagesspiegel.  "Російський президент відповідає за цю війну. Це війна путіна, тож я борюся з нею", - сказав він, додавши, що скептично ставиться до загальної заборони на в'їзд росіян до Європи.  На це йому вже відповів міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. Він зазначив, що російські солдати прийшли з росії, щоб вбивати, катувати та нищити, а російський народ переважно підтримує цю війну.  "Це війна росії, а не тільки путіна. Не путін, а реальні російські солдати прийшли з росії, щоб вбивати, катувати і нищити. Росіяни переважно підтримують війну, вболівають за ракетні удари по українських містах і вбивства українців. Нехай тоді російські туристи насолоджуються росією", - наголосив Кулеба.  Нагадаємо, у березні Шольц заявив про неприпустимість образ та нападок на росіян, оскільки за війну проти України, за його словами, відповідальний тільки Володимир путін. Відтоді його позиція не сильно змінилась.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Шольц знову називає російську агресію "війною путіна": Кулеба йому пояснив, у чому справа

Читать на русском

Він скептично ставиться до цієї ідеї, бо вважає, що лише путін винний у війні

Читать на русском
Шольц знову називає російську агресію "війною путіна": Кулеба йому пояснив, у чому справа

Він скептично ставиться до цієї ідеї, бо вважає, що лише путін винний у війні

Канцлер Німеччини Олаф Шольц знову називає російську агресію "війною путіна", говорячи про це в контексті заборони на видачу шенгенських віз росіянам. Він скептично ставиться до цієї ідеї, бо вважає, що лише путін винний у війні. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Der Tagesspiegel

"Російський президент відповідає за цю війну. Це війна путіна, тож я борюся з нею", - сказав він, додавши, що скептично ставиться до загальної заборони на в'їзд росіян до Європи. 

На це йому вже відповів міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. Він зазначив, що російські солдати прийшли з росії, щоб вбивати, катувати та нищити, а російський народ переважно підтримує цю війну. 

"Це війна росії, а не тільки путіна. Не путін, а реальні російські солдати прийшли з росії, щоб вбивати, катувати і нищити. Росіяни переважно підтримують війну, вболівають за ракетні удари по українських містах і вбивства українців. Нехай тоді російські туристи насолоджуються росією", - наголосив Кулеба. 

Нагадаємо, у березні Шольц заявив про неприпустимість образ та нападок на росіян, оскільки за війну проти України, за його словами, відповідальний тільки Володимир путін. Відтоді його позиція не сильно змінилась. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.