Головна
Україна
Політика
22:23, 17 Березня
Информатор UA

Интро

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук відповів канцлеру Німеччини Олафу Шольцу, який назвав неприпустимим нападки на росіян через війну Росії проти України. Він зазначив, що Україну знищує не лише президент Росії Володимир путін, а всі росіяни, які підтримують його політику. Як передає Інформатор, про це Стефанчук написав у Facebook. "Пан канцлер Олаф Шольц, Ви дійсно вважаєте, що один путін вбиває наших дітей, руйнує наші міста, знищує нашу країну? А росіяни ні до чого? Вони просто підтримують його політику? А російські військові ні до чого? Вони просто виконують його наказ? – написав Стефанчук. Він нагадав, що під час суду над нацистами в Нюрнберзі виправдувальний вирок із аналогічними доводами не отримав жоден військовий злочинець. "Не обманюйтесь. Просто хочу нагадати, що під час Нюрнберзького процесу нікому не вдалося отримати виправдувальний вирок з аргументом "я просто виконував наказ", – зазначив Стефанчук.  Нагадаємо, раніше Шольц заявив про неприпустимість образ та нападок на росіян, оскільки за війну проти України, за його словами, відповідальний тільки Володимир путін: "Цілком неприпустимо, коли у нас вихідців з Росії ображають, обзивають або  вони зазнають фізичних нападів. Тому що це війна Путіна. Він один відповідає за це", - заявив канцлер Німеччини Twitter.  Зазначимо, в Україні воює не один путін, а угруповання російських військ, яке налічує близько 200 тисяч людей. Не путін обстрілює мирні міста, школи, дитячі лікарні, пологові будинки, театри. Не путін вбиває мирних жителів, які намагаються виїхати із зон бойових дій. Ймовірно, Шольцу з кабінету в Берліні це складно побачити, але правда в тому, що до злочинів проти українського народу причетний не лише путін і російські військові, а також мовчазна згода російських громадян, які більше засмучені блокуванням Instgram у Росії, а не вбивствами простих людей в Україні, які влаштовані їхньою країною.  Зазначимо, за даними соціологів, 71% населення Росії підтримує війну з Україною, відчуваючи такі позитивні емоції як гордість, радість, повага, довіра та надія. Зокрема, більше половини респондентів віком від 55 років підтримують війну з Україною. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

"Не обманюйтесь": Стефанчук відповів Шольцу, який спробував захистити росіян, і нагадав про нацистів у Нюрнберзі

Читать на русском

Шольц заявив про неприпустимість образ та нападок на росіян

Читать на русском
"Не обманюйтесь": Стефанчук відповів Шольцу, який спробував захистити росіян, і нагадав про нацистів у Нюрнберзі

Шольц заявив про неприпустимість образ та нападок на росіян

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук відповів канцлеру Німеччини Олафу Шольцу, який назвав неприпустимим нападки на росіян через війну Росії проти України. Він зазначив, що Україну знищує не лише президент Росії Володимир путін, а всі росіяни, які підтримують його політику.

Як передає Інформатор, про це Стефанчук написав у Facebook.

"Пан канцлер Олаф Шольц, Ви дійсно вважаєте, що один путін вбиває наших дітей, руйнує наші міста, знищує нашу країну? А росіяни ні до чого? Вони просто підтримують його політику? А російські військові ні до чого? Вони просто виконують його наказ? – написав Стефанчук.

Він нагадав, що під час суду над нацистами в Нюрнберзі виправдувальний вирок із аналогічними доводами не отримав жоден військовий злочинець.

"Не обманюйтесь. Просто хочу нагадати, що під час Нюрнберзького процесу нікому не вдалося отримати виправдувальний вирок з аргументом "я просто виконував наказ", – зазначив Стефанчук. 

Нагадаємо, раніше Шольц заявив про неприпустимість образ та нападок на росіян, оскільки за війну проти України, за його словами, відповідальний тільки Володимир путін:

"Цілком неприпустимо, коли у нас вихідців з Росії ображають, обзивають або  вони зазнають фізичних нападів. Тому що це війна Путіна. Він один відповідає за це", - заявив канцлер Німеччини Twitter

Зазначимо, в Україні воює не один путін, а угруповання російських військ, яке налічує близько 200 тисяч людей. Не путін обстрілює мирні міста, школи, дитячі лікарні, пологові будинки, театри. Не путін вбиває мирних жителів, які намагаються виїхати із зон бойових дій. Ймовірно, Шольцу з кабінету в Берліні це складно побачити, але правда в тому, що до злочинів проти українського народу причетний не лише путін і російські військові, а також мовчазна згода російських громадян, які більше засмучені блокуванням Instgram у Росії, а не вбивствами простих людей в Україні, які влаштовані їхньою країною. 

Зазначимо, за даними соціологів, 71% населення Росії підтримує війну з Україною, відчуваючи такі позитивні емоції як гордість, радість, повага, довіра та надія. Зокрема, більше половини респондентів віком від 55 років підтримують війну з Україною.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.