Головна
Світ
08:32, 27 Листопада
Информатор UA

Интро

Перемога Росії у війні проти України наразі виглядає малоймовірною. РФ не повинна досягти своїх цілей на полі бою. Про це йдеться у  заяві канцлера Німеччини Олафа Шольца, яку приводить Spiegel, - передає Інформатор. Він переконаний, що рф програє цю війну проти України. "З огляду на підтримку Німеччиною, яка зазнала нападу України, стає все більш очевидним, що росія не тільки не повинна виграти цю війну, а й не виграє її", - заявив канцлер. Він підтвердив свою обіцянку підтримувати Україну стільки, скільки потрібно. Шольц додав, що Німеччина робить це фінансово, гуманітарно та постачає зброю для ЗСУ. Саме тому у рф більше не буде шансів перемогти Україну.  Шольц ще раз наголосив на важливості своєї зустрічі з главою держави та лідером партії Китаю Сі Цзіньпіном, на якій обидва застерегли від застосування ядерної зброї. Країни G20 також заявили, що ядерна зброя не повинна застосовуватись у цій війні. На нещодавньому саміті в Індонезії переважна більшість групи провідних промислово розвинених країн попри серйозні розбіжності в думках, рішуче засудили війну Росії проти України. Прогноз закінчення війни від розвідки  Раніше керівник ГУР Кирило Буданов повідомив, що активна фаза має піти на максимальний спад до кінця року. Оскільки ресурсів у рф для ведення нормальної війни є на 12 місяців. Війна закінчиться поверненням окупованих територій, зокрема Криму. До кінця року, як мінімум, ЗСУ мають зайти на територію Криму. Водночас існують два варіанти, як закінчиться війна для рф. Перший — зміна політичного керівництва за формального збереження територіальної цілісності росії. Другий варіант — це поділ рф на три та більше елементів. Це будуть нові незалежні держави.  Інформатор раніше писав, яку військову допомогу отримає Україна від партнерів. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Шольц заявив, що у росії більше немає шансів перемогти Україну

Читать на русском

Німеччина продовжить допомагати Україні

Читать на русском
Шольц заявив, що у росії більше немає шансів перемогти Україну
Ілюстративне фото

Німеччина продовжить допомагати Україні

Перемога Росії у війні проти України наразі виглядає малоймовірною. РФ не повинна досягти своїх цілей на полі бою.

Про це йдеться у  заяві канцлера Німеччини Олафа Шольца, яку приводить Spiegel, - передає Інформатор. Він переконаний, що рф програє цю війну проти України.

"З огляду на підтримку Німеччиною, яка зазнала нападу України, стає все більш очевидним, що росія не тільки не повинна виграти цю війну, а й не виграє її", - заявив канцлер.

Він підтвердив свою обіцянку підтримувати Україну стільки, скільки потрібно. Шольц додав, що Німеччина робить це фінансово, гуманітарно та постачає зброю для ЗСУ. Саме тому у рф більше не буде шансів перемогти Україну. 

Шольц ще раз наголосив на важливості своєї зустрічі з главою держави та лідером партії Китаю Сі Цзіньпіном, на якій обидва застерегли від застосування ядерної зброї. Країни G20 також заявили, що ядерна зброя не повинна застосовуватись у цій війні.

На нещодавньому саміті в Індонезії переважна більшість групи провідних промислово розвинених країн попри серйозні розбіжності в думках, рішуче засудили війну Росії проти України.

Прогноз закінчення війни від розвідки 

Раніше керівник ГУР Кирило Буданов повідомив, що активна фаза має піти на максимальний спад до кінця року. Оскільки ресурсів у рф для ведення нормальної війни є на 12 місяців. Війна закінчиться поверненням окупованих територій, зокрема Криму. До кінця року, як мінімум, ЗСУ мають зайти на територію Криму.

Водночас існують два варіанти, як закінчиться війна для рф. Перший — зміна політичного керівництва за формального збереження територіальної цілісності росії. Другий варіант — це поділ рф на три та більше елементів. Це будуть нові незалежні держави.

 Інформатор раніше писав, яку військову допомогу отримає Україна від партнерів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.