Головна
Україна
Політика
19:59, 22 Червня
Информатор UA

Интро

Російський президент Володимир путінвірить у продиктований мир, але тільки Україна вирішує, що їй підходить. Йомупотрібне послання, що демократії світу "стоять разом у боротьбі проти імперіалізму Путіна" Як повідомляє Інформатор, про це канцлер Німеччини Олаф Шольц написав у Twitter. Він зазначив, що Німеччина виступає проти мирного договору між Україною та рф на умовах путіна. "Україна, і тільки Україна вирішує, що їм підходить. Нічого про Україну без України! Ми далекі від переговорів, тому що Путін вірить у продиктований мир. Тим важливіше, щоб ми неухильно трималися курсу", - написав німецький лідер. За його словами, Євросоюз, НАТО та країни "Великої сімки" повинні послати чітке повідомлення, що демократії світу "стоять разом у боротьбі проти імперіалізму Путіна". "Але також у боротьбі з голодом і бідністю, з кризою охорони здоровя та зміною клімату", - додав Шольц. Нагадаємо, раніше Шольц заявив, що президент росії Володимир путін веде боротьбу проти демократій та відчуває перед ними страх. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Шольц: путін вірить у продиктований мир, але тільки Україна вирішує, що їй підходить

Читать на русском
Шольц: путін вірить у продиктований мир, але тільки Україна вирішує, що їй підходить

путіну потрібне послання, що демократії світу стоять разом у боротьбі проти імперіалізму, вважає Шольц

Російський президент Володимир путін вірить у продиктований мир, але тільки Україна вирішує, що їй підходить. Йому потрібне послання, що демократії світу "стоять разом у боротьбі проти імперіалізму Путіна"

Як повідомляє Інформатор, про це канцлер Німеччини Олаф Шольц написав у Twitter

Він зазначив, що Німеччина виступає проти мирного договору між Україною та рф на умовах путіна.

"Україна, і тільки Україна вирішує, що їм підходить. Нічого про Україну без України! Ми далекі від переговорів, тому що Путін вірить у продиктований мир. Тим важливіше, щоб ми неухильно трималися курсу", - написав німецький лідер.

За його словами, Євросоюз, НАТО та країни "Великої сімки" повинні послати чітке повідомлення, що демократії світу "стоять разом у боротьбі проти імперіалізму Путіна".

"Але також у боротьбі з голодом і бідністю, з кризою охорони здоров’я та зміною клімату", - додав Шольц.

Нагадаємо, раніше Шольц заявив, що президент росії Володимир путін веде боротьбу проти демократій та відчуває перед ними страх.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.