путін боїться, що іскра демократії може поширитися на його країну - Шольц

Читать на русском

За словами Шольца, російський президент хоче розколу Європи

Читать на русском
путін боїться, що іскра демократії може поширитися на його країну - Шольц

За словами Шольца, російський президент хоче розколу Європи

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що президент росії Володимир путін веде боротьбу проти демократій та відчуває перед ними страх.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на DW

"Ймовірно, путін боїться, що іскра демократії може поширитися на його країну", - заявив він, додавши, що путін вже багато років проводить політику, метою якої є розпуск НАТО та ЄС. 

За словами Шольца, російський президент хоче розколу Європи та повернення до політики зон впливу, але йому доведеться змиритися з тим, що по сусідству з його країною дедалі тісніше гуртується спільнота демократій та правових держав. 

"Ясно, що світ, який був би продиктований милістю Путіна, неприйнятний", - зазначив він і заявив, що санкції ЄС проти Росії діятимуть "так довго, як це буде потрібно".

Також Шольц розповів, що переговори з президентом Володимиром Зеленським відбулися у дуже дружній атмосфері. Відносини з українським керівництвом він назвав позитивними та міцними, а звинувачення у запізнілих та недостатніх поставках зброї Берліном – не відповідними дійсності.

Раніше Шольц заявив, що росія має усвідомити, що вона не зможе нав’язувати свої умови миру ані Україні, ані Заходу. Лише Україна – президент, уряд, парламент, український народ - вирішують, що є правильним для миру. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.