“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Варто добре розуміти умови кредитування, щоб потім не нарікати
На сайті відгуків про банківські послуги клієнт Monobank поскаржився, що скориставшись кредитним лімітом у підсумку заплатив більше відсотків, ніж планував.
Представник Monobank пояснив, як працює кредитний ліміт та на що потрібно звертати увагу користувачам цією послугою.
“На малюнках все гарно: 3,1% після пільгового періоду. Наприкінці місяця залишилося боргу на кілька тисяч, думав з них знімуть 3,1%. Але ні там усі по хитрому зняли 2100 гривень. Якщо 3,1% у мене з кредитного ліміту (60000) буде всього 1860 гривень. Думав якась помилка, але ні, там просто дуже хитро вважається відсоткова ставка”, - написав Ігор Осіпов.
Представник Monobank пояснив наступне. Після того, як починаєте користуватися кредитним лімітом, банк надає можливість користуватися пільговим періодом, тоді буде необхідно витрачену суму цього місяця внести до кінця наступного. Або можна користуватися кредитом. Тоді до кінця наступного місяця треба буде внести мінімальний платіж (4% від суми боргу, але не менше 100 грн) На заборгованість будуть нараховуватися відсотки за ставкою 3,1% в місяць.
Якщо ви виходите із пільгового періоду, відсотки нараховуються щодня на максимальну суму заборгованості на день. Наприклад 1 числа протягом дня ви витратили 5000 грн, тоді буде нараховуватися на цю суму.
До 5-го числа ви не витрачали кредитний ліміт. 5 числа ви витратили 3000 грн., тоді буде 5000+3000 грн. = 8000. Буде нараховуватись на 8000 грн.Ви внесли 20 числа 4000 грн., тоді 8000-4000 грн. = 4000 грн., відсотки нараховуються 21 числа на 4000 грн. За формулою сумарно на місяць за ставкою 3.1%.
Сума заборгованості * кількість днів використання коштів * 3,1 * 12/365/100
де:
Таким чином відсоток що нараховано за 1 день це буде: сума боргу того дня помножена на ~0,001. Якщо почали користуватися пільговим періодом в грудні, то суму боргу, яка була на 31/12 потрібно було внести до 31/01.
У разі якщо клієнт не вносить до останнього дня місяця суму заборгованості минулого місяця повністю, пільговий період не діє, і на всю суму заборгованості нараховуються відсотки від дати початку використання кредитних коштів (не на залишок заборгованості). Тоді відсоток буде списаний за грудень та січень. У розшифровці, вказується як це відбувається (на яку суму заборгованості, який відсоток був нараховано і за який період).
Як раніше повідомляв Інформатор, у новій версії застосунку Monobank додали мапу працюючих терміналів. Технологія полягає у тому, що показуватимуться термінали, де здійснювались оплати картками за останню годину.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.