У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Відома співачка закликає вчиться любові та сваркам
Нещодавно співачка Оксана Білозір дала інтерв'ю для подкасту STAND UP BATTLE. Артистка відповідала на запитання, зокрема дуже актуальні сьогодні для кожної української сім'ї. Багато молодих людей сьогодні дуже неясно уявляють, що таке сім'я і за якими принципами вона будується. Саме для них і прочитала невелику лекцію Оксана Білозір.
Оксана Білозір довгий час – тридцять років – була одружена. Тобто досвід побудови сімейних стосунків у неї солідний і навіть успішний. Що таке сім'я з погляду Оксани Білозір?
«Для нашого народу, для нашої культури сім’я – це унікальне явище. Бо ми більше ніж 400 років були в неволі, і наші традиції, мову, культуру, кухню зберігала саме сім’я. Всі ті цінності, якими сьогодні ми є унікальними. Тому сім’я, мама, як берегиня сім’ї – це у нас святе. І треба мати дуже велике розуміння, як ту сім’ю зберегти. Сім’ю мають наповнювати двоє людей. Навіть якщо дружина виховує дітей, це її праця. І праця, в тому числі на благо держави. І держава повинна сприймати ці працю гідно, тому що жінка виховує нові покоління. В нас нема підходу до сім’ї як до сакрального виду. Один може працювати, а другий може не вкладатися в сім’ю».
Артистка також пояснила різницю між поняттями «любов» та «кохання». Якщо минуло кохання, то це нормальний і навіть природний процес. Любов не має закінчитися ніколи.
«У нас є два поняття: є любов і є кохання. Любов – це всеохопне явище, а сім’я – це велика праця. А що таке кохання? Це моменти неймовірного щастя. Бувають емоції, бувають інстинкти – кохання має в собі всі ці різновиди. Але проходить цей момент такого яскравого спалаху блаженства, щастя, і переходить у формат доброзичливості, поваги, шани одне до одного. Найважче в сім’ї – це залишити повагу одне до одного, розуміння одне одного, підтримку одне одного. А особливо в ті часи, які ми зараз маємо, це ніжність одне до одного. Коли немає доброї атмосфери в домі, коли люди живуть окремо – окраєць хлібом ніколи не стане. Треба за будь-яких обставин бути разом. В біді, в добрі – бути разом, розв'язувати проблеми спільно. Це нас мають вчити батьки. Але наші батьки так само пройшли дуже непросту школу і не все знали самі».
Сварки – неминучий процес сімейних стосунків. Уміння вирішувати сварки та суперечки – це окремий вид мистецтва, якому треба завзято вчитися.
«Завжди потрібно отримати відповідь. Часто буває і в сім’ї й навіть в товаристві, коли ти щось говориш, маєш якісь переконання чи пропозиції, а людина мовчить. Це малесенький камінчик до подальшої прірви. На всі питання в сім’ї мають бути відповіді. І не можна їх замовчувати, бо вони стають неактуальними, а потім вибухають з ще більшою силою».
Раніше Інформатор повідомляв, що Оксана Білозір розлучилася з чоловіком після трьох десятків років шлюбу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.