Що не потрібно писати в месенджерах та соцмережах під час війни

Цифрова безпека важлива і у мирний час

Що не потрібно писати в месенджерах та соцмережах під час війни

Смартфон зараз — засіб зв'язку та цифрова зброя. Завдяки йому ми можемо повідомляти ЗСУ про техніку окупанта, боротися з російською пропагандою або просто спілкуватися зі своїми знайомими у месенджерах.

Під час використання смартфона важливо пам'ятати про цифрову безпеку, особливо у воєнний час.

Що не варто надсилати?

  • Не діліться геолокацією! Вашим місцезнаходженням, розташуванням українських військ чи складами зберігання боєприпасів ЗСУ. Все, що може прочитати у листах ваш знайомий – може побачити ворог!
  • Не пересилайте в месенджерах та соцмережах паролі від банківських карток, гаджетів тощо. Або використовуйте спеціальні програми зашифрованих миттєвих повідомлень.
  • З метою безпеки не надсилайте в месенджери інформацію про пересування ворога, краще повідомте про це ЗСУ через чатбот єВорог @evorog_bot, після чого обов'язково видаліть листування.

Зараз ворог намагається заволодіти нашими даними в кіберпросторі, крім того, телефон можна втратити або його можуть забрати силою.

Будьте уважні і не забувайте про правила безпечного листування в соцмережах та месенджерах, ставте надійні паролі та бережіть себе та близьких.

 

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube