"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
У відео показана драматична історія боротьби між світлом і темрявою. Чорний персонаж, що уособлює сумніви та біль, тримає білого у кайданах, перешкоджаючи його прагненню до свободи та внутрішнього миру. Однак у фіналі чорна героїня переходить на бік світла, зникаючи у сяйві, що символізує прощення, звільнення та новий початок.
Захворюваність в Україні втричі менша, ніж у Європі
В Україні зараз продовжує поширюватися штам "Омікрон". Проте рівень захворюваності нижчий, ніж під час епідемії "Дельти".
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на брифінг Київської школи економіки.
Так, зазначили, що за останній тиждень кількість виявлених випадків захворюваності у Європі збільшилася на 14%. За добу там хворіє близько 1,5 млн людей. В Україні ж захворюваність утричі нижча.
Проте вона все ж таки продовжує зростати і передбачається, що це відбуватиметься ще найближчими тижнями. Але темпи сповільнюються і уповільнюватимуться надалі.
Зростання захворюваності в Україні триває вже три тижні поспіль, але госпіталізація та смертність все ж таки не рухається такими великими темпами, як раніше.
При "Омікроні" ризик госпіталізації є в 1,5-3 рази меншим, ніж при "Дельті". Якщо при "Дельті" госпіталізували кожного четвертого, то зараз — кожного десятого. Відповідно, менший ризик і померти. Раніше летальних випадків було 2% від числа всіх випадків зараження, то зараз 0,5%
Госпіталізація "ковідних" хворих зросла за останній тиждень на 34%, а виписки зросли на 33%. Ліжка з киснем зайняті менше, ніж на третину, а зайнятість ковідних ліжок та апаратів ШВЛ зростає досить повільно.
Припускають, що це пов'язано з тим, що "Омікрон" легше переноситься. А рівень вакцинації зараз вищий, у порівнянні з осінніми показниками.
Смертність в Україні стабілізувалася. Зараз по країні помирають по 132 особи на добу, що в 5 разів менше, ніж при штамі "Дельта".
При цьому перейти до "червоної" зони найближчим часом можуть Вінницька, Донецька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Львівська, Одеська, Сумська та Хмельницька області. Зараз там знаходяться Івано-Франківська та Рівненська області.
Зауважили, що чим менше вакцинований регіон, то вище в ньому захворюваність.
Нагадаємо, в Україні адаптивний карантин продовжили до весни. Крім того, з'явився мутований штам «Омікрон-2».
Також Інформатор писав, чи буде локдаун в Україні через «Омікрон».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.