Ще три країни закликали своїх громадян покинути Україну

Читать на русском

Країни назвали ситуацію в Україні "дуже небезпечною"

Читать на русском
Ще три країни закликали своїх громадян покинути Україну

Країни назвали ситуацію в Україні "дуже небезпечною"

Нова Зеландія, Австралія та Канада закликали своїх громадян терміново залишити Україну через загрозу вторгнення РФ та напружену ситуацію в країні.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Інтерфакс.

Так, Міністерство закордонних справ Нової Зеландії закликало своїх громадян терміново залишити територію України.

З аналогічним закликом до своїх громадян звернувся прем'єр-міністр Австралії Скотт Моррісон. Він назвав ситуацію в Україні "дуже небезпечною".

Також з початку лютого Канада закликає своїх громадян уникати подорожей в Україну через постійні російські загрози та ризик збройного конфлікту.

"У той час, як ми продовжуємо тісно співпрацювати з нашими партнерами і ретельно стежити за ситуацією, я закликаю всіх канадців в Україні провести необхідну підготовку, щоб негайно залишити країну", - заявила Мелані Жолі, міністерка закордонних справ Канади.

Нагадаємо, раніше США та Японія закликали своїх громадян покинути Україну.

Крім того, у МЗС України відреагували на рішення Державного департаменту США про від'їзд дипломатів та їхніх сімей з американського посольства у Києві. Там назвали таку ініціативу проявом надмірної обережності.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.