“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Їх видають для уточнення облікових даних
У лісах Києва почали вручати повістки чоловікам. Зокрема, працівники військкомату вручали повістки тим, хто смажив шашлики в лісі в Деснянському районі столиці.
Про це повідомляє Дарницьке лісопаркове Господарство. Зазначається, що через недбалість відпочиваючих столичні ліси потерпають від пожеж.
“Лісівники спільно з представниками Деснянське районне управління ГУ ДСНС України у м. Києві, Деснянське управління поліції та військкомат. Нагадали про адміністративне покарання, надали застережні листівки про поводження в лісах, алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів”, – йдеться у повідомленні.
Також заявили, що представники військкомату надають чоловікам повістки навіть у лісах. Це роблять для уточнення облікових даних.
На сьогодні в Україні загалом одна з найбільш актуальних та кричущих тем – видача повісток. Ми звернулися за коментарем до практикуючого адвоката Тетяни Оцалюк, щоб з’ясувати, хто може вручати повістки, де і кому.
За її словами, повістки можуть роздавати посадові особи військового комісаріату, територіального центру комплектування та соціальної підтримки; відповідні органи місцевого самоврядування; власники будинків особам, які там проживають; посадові особи; співробітники поліції; роботодавці, керівники підприємств, установ, організацій, зокрема закладів освіти. Чинне законодавство не передбачає місце, де саме можуть вручатись повістки, тобто це може бути не тільки центр комплектації, а й будь-яке громадське місце, чи місце, де особа працює, або навчається, блокпости тощо.
Також раніше повідомляли, що в Україні депутати обговорюють можливість вручення повісток у месенджерах законним шляхом. Усе через те, що чоловіки-переселенці призовного віку не стають на облік до військкоматів на новому місці проживання. Як вважають народні обранці, з цим потрібно щось робити.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.