RU
Головна
Світ
17:41, 24 Вересня
Информатор UA

Интро

Шаман зі Шрі-Ланки, який рекламував еліксир проти коронавірусу, помер від цієї хвороби. Про це розповіли його родичі. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на ВВС. Шаман Еліянта Вайт пригощав настоянкою зірок та політиків. Він стверджував, що зілля - це надійні ліки проти коронавірусу. Вона йому начебто наснилася. Чоловік переконував, що це зілля можна вилити в річку та покласти край пандемії у Шрі-Ланці та сусідній Індії. 48-річний шаман захворів на початку вересня. Його госпіталізували. Згодом стало відомо, що це COVID-19. Через кілька днів родина Вайта повідомила, що він помер від наслідків коронавірусу. Варто зазначити, що настоянку шамана публічно схвалив колишній міністр охорони здоров'я Шрі-Ланки Павіта Ванніараччі, який згодом провів два тижні в реанімації з коронавірусом.Шаман також консультував нинішнього прем'єр-міністра Махінді Раджапаксі, який висловив свої співчуття у Twitter. "Його спадщина продовжуватиме жити, він торкався і зцілював різні недуги", - написав пан Раджапакса. Тіло Вайта кремували згідно з епідемічними правилами на Шрі-Ланці. Останній місяць тут триває комендантська година через поширення варіанту Дельта.До слова, наприкінці літа очільницю МОЗ Шрі-Ланки зняли з посади за лікування коронавірусу "чаклунством". Нагадаємо, в Італії схвалили COVID-вакцинацію вагітних. Крім того, у Німеччині від COVID-19 повністю вакцинували понад 60% населення. Крім того, в Австралії планують почати COVID-вакцинацію дітей від 5 років. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут. Фото на прев'ю - BBC

Шаман зі Шрі-Ланки, який лікував хворих на COVID-19 зіллям, помер від наслідків коронавірусу

Читать на русском
Шаман зі Шрі-Ланки, який лікував хворих на COVID-19 зіллям, помер від наслідків коронавірусу

Настоянку шамана публічно схвалив колишній міністр охорони здоров'я Шрі-Ланки Павіта Ванніараччі, який згодом провів два тижні в реанімації з коронавірусом

Шаман зі Шрі-Ланки, який рекламував еліксир проти коронавірусу, помер від цієї хвороби. Про це розповіли його родичі.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на ВВС.

Шаман Еліянта Вайт пригощав настоянкою  зірок та політиків. Він стверджував, що зілля - це надійні ліки проти коронавірусу. Вона йому начебто наснилася. Чоловік переконував, що це зілля можна вилити в річку та покласти край пандемії у Шрі-Ланці та сусідній Індії.

48-річний шаман захворів на початку вересня. Його госпіталізували. Згодом стало відомо, що це COVID-19. Через кілька днів родина Вайта повідомила, що він помер від наслідків коронавірусу.

Варто зазначити, що настоянку шамана публічно схвалив колишній міністр охорони здоров'я Шрі-Ланки Павіта Ванніараччі, який згодом провів два тижні в реанімації з коронавірусом. Шаман також консультував нинішнього прем'єр-міністра Махінді Раджапаксі, який висловив свої співчуття у Twitter.

"Його спадщина продовжуватиме жити, він торкався і зцілював різні недуги", - написав пан Раджапакса.

Тіло Вайта кремували згідно з епідемічними правилами на Шрі-Ланці. Останній місяць тут триває комендантська година через поширення варіанту Дельта. До слова, наприкінці літа очільницю МОЗ Шрі-Ланки зняли з посади за лікування коронавірусу "чаклунством".

Нагадаємо, в Італії схвалили COVID-вакцинацію вагітних

Крім того, у Німеччині від COVID-19 повністю вакцинували понад 60% населення. Крім того, в Австралії планують почати COVID-вакцинацію дітей від 5 років.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Фото на прев'ю - BBC

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.