«Шахтар» в контрольному матчі зіграв внічию з «Шальке-04»

«Гірники» завершили збір в Австрії на мирній ноті.

«Шахтар» володів перевагою впродовж всього поєдинку. Однак використовувати свої можливості гравці українського клубу не змогли і завершили поєдинок нульовою нічиєю.

Про хід поєдинку повідомляє Інформатор з посиланням на офіційний сайт «Шахтаря».

У п'ятницю, 9 липня, в рамках навчально-тренувального збору, що проходить в Австрії, «Шахтар» у товариському матчі зустрівся з «Шальке-04». Поєдинок з німецьким клубом став четвертим для «Шахтаря» на зборах. У попередніх матчах «гірники» обіграли «Санкт-Йоханн» (5: 0) і «Тюркгюджу» (2: 1), а також поступилися польському «Ракув» (1: 2). Сьогоднішній суперник українського клубу, колись грізний «Шальке-04», невдало провів попередній сезон і за його результатами вилетів з Бундесліги.

«Шахтар» почав матч в такому складі: Трубін, Додо, Віта, Марлон, Корнієнко, Майкон, М.Антоніо, Педріні, А.Патрік, Соломон, Траоре.

Запасні: Шевченко, Пузанков, Пятов, Конопля, Мампассі, Матвієнко, Сіпріано, Ісмаїлі, Степаненко, Судаков, Бондаренко, Марлос, Коноплянка, Мудрик, Дентіньо, Сікан, Тете.

Стартовий склад «Шальке»:Ферманн, Ауеян, Латцен, Бужеллаб, Флік, Палссон, Теродде, Тіау, Камінські, Ідріз, Айдин.

«Шахтар» міг відкрити рахунок вже у своїй першій атаці. Соломон вискочив один на один, але голкіпер «Шальке» вчасно вийшов з воріт і не дозволив себе переграти. На 13-й хвилині Траоре відправив м'яч у сітку, правда з офсайду, і арбітр гол не зарахував.

Перший удар по воротах «Шахтаря» «Шальке» завдав на 17-й хвилині. Ауеян пробив низом з лівого кута штрафного, і Трубін спокійно забрав м'яч у руки. Через кілька хвилин Теродде з лінії штрафного пробив поруч зі штангою воріт «Шахтаря». На 39-й хвилині Соломон гостро прострілив у штрафну з лівого флангу, в Траоре трохи не встиг до м'яча. Через дві хвилини Педріні з-за меж штрафного майданчика пробив зовсім поруч з лівою дев'яткою воріт німецького клубу

У перерві тренер «Шахтаря» провів багато замін, зокрема помінявши Трубіна на П’ятова. Склад «Шахтаря» на другий тайм: Пятов, Додо, Марлон, Матвієнко, Ісмаїлі, Степаненко, Тете, Педріні, Судаков, Мудрик, Траоре.

На 52-й хвилині Тете справа увірвався у штрафний майданчик, і тільки своєчасний вихід і впевнена гра змінив Ферманн Шуберта врятували «Шальке» від великих неприємностей.

Поступово перевага «Шахтаря» ставала все більш явною. «Гірники» контролювали м'яч, досить рідко пускаючи гравців «Шальке» на свою половину поля. Однак в обороні німецький клуб діяв надійно, і припиняв всі спроби гравців «Шахтаря» прорватися до воріт або вийти на позицію для дальнього удару.

Забити нікому з суперників так і не вдалося. 10 липня «Шахтар» повертається до України, де і продовжить підготовку до старту сезону.

• Шахтар - Шальке 0: 0.

Клуби УПЛ продовжують підготовку до нового чемпіонату, який розпочнеться вже через два тижні. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про вихід збірних Італії та Англії до фіналу Євро-2020, а також про результати поєдинків першого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів і ліги конференцій .