УПЛ-2023/24. Верес - Шахтар. Гірники вперше за 30 років втратили очки в матчі проти рівенчан

Гол "гірників" також викликає питання

Верес зламав неприємну для себе традицію
Команди по одному разу відзначилися голами

Донецький Шахтар у другому турі Української Прем'єр-ліги не зміг на виїзді переграти Верес. Після важкої перемоги над Металістом 1925 "гірники" втратили очки.

Господарі поля витримали стартовий тиск Шахтаря, після чого і собі почали створювати моменти біля воріт Різника. Втім, головні події в першому таймі відбулися наприкінці тайму. Спочатку Микола Матвієнко зхитрував, і пробив штрафний удар, не дочекавшись, поки Верес вибудує стінку. А потім Артем Бондаренко в центрі поля жорстко зфолив і побачив передж собою червону картку.

Гра у меншості далася взнаки на 62-й хвилині матчу. Саме тоді Євген Шевченко з передачі Марусича зрівняв рахунок. Та і після забитого голу саме Верес був ближчим до перемоги. Але або господарям не вистачало креативу в останній третині, або безпомилково грав Різник. Тож у підсумку - 1:1 і "гірники" втратили перші очки в сезоні.

Цікава деталь

Для Вереса ж ця нічия стала першим матчем проти Шахтаря за 30 років, в якому вдалося набрати бодай якісь очки.

Раніше Інформатор розбирав всі результати першого туру УПЛ. А також повідомляв, що Мірча Луческу та Владислав Ванат стали кращими тренером та гравцем старту УПЛ.