«Шахтар» та «Інтер» в матчі другого туру Ліги чемпіонів розійшлися миром

«Шахтар» заробив перші очки у груповому етапі.

Після несподіваної поразки від «Шерифа», «Шахтар» зіграв внічию з чемпіоном Італії. «Шахтар» та «Інтер» завершили нульовою нічиєю третю очну зустріч поспіль.

Про події в матчі групового етапу Ліги чемпіонів повідомляє Інформатор .

У вівторок, 28 вересня, відбулися матчі другого туру групового раунду розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2021/22 в групах А, В, С і D. По одній зустрічі груп С і D пройшли у першому ігровому слоті.

У Києві на НСК «Олімпійський» зустрілися «Шахтар» і чемпіон Італії міланський «Інтер» Команди вийшли в таких складах:

Шахтар: Пятов, Додо, Марлон, Матвієнко, Ісмаїлі, Майкон, Степаненко, Педріньо, Алан Патрік, Соломон, Л. Траоре .

Запасні: Трубін, Віта, Кривцов, Маркос Антоніо, Марлос, Тете, Бондаренко, Мудрик, Конопля, Корнієнко, Сікан, Бондар.

Інтер: Ханданович, Шкрініар, де Врей, Бастони, Думфріс, Барелла, Брозовіч, Весіно, Димарко, Джеко, Мартінес.

Запасні: Кордаз, Раду, Гальярдіні, Санчес, Коларов, Раноккія, Перішич, Корреа, Хакан Чалханоглу, Відаль, Д'Амброзіо, Дарміан.

Першого удару по воротах завдав «Шахтар». На 5-й хвилині Соломон зліва змістився в центр і з лінії штрафного пробив поруч з ближньою штангою. На 8-й хвилині в зіткненні з Думфрісом пошкодження отримав Траоре. Форварда "Шахтаря" відвезли з поля, а на заміну вийшов Тете.

На 15-й хвилині Барелла ударом з-за меж штрафного струсонув поперечину воріт «Шахтаря». Пятов на удар не реагував і лише спостерігав за польотом м'яча. Через п'ять хвилин захисники заблокували удар Алана Патріка, а Тете з відскоку пробив повз.

Педріні отримав передачу від Соломона і пальнув над поперечиною. Після подачі кутового з лівого флангу на 34-й хвилині Джеко біля дальньої штанги з трьох метрів пробив вище воріт.

На 49-й хвилині «Шахтар» провів контратаку. Додо справа прострілив у воротарський, а один із захисників «Інтера» в останній момент завадив Педріньо забити у порожні ворота.

На 64-й хвилині тренер «Шахтаря» Де Дзербі за зайві, на думку арбітра, емоції отримав жовту картку. Через хвилину Мартінес після невдалого виносу Пятова і перехоплення м'яча пробив вище воріт.

На 81-й хвилині Думфріс руками зупинив прохід Мудрика і отримав жовту картку, яка стала першою для гравців обох команд. Через п'ять хвилин Пятов з правого кута витягнув обвідний удар Корреа. А після подачі кутового голкіпер «Шахтаря» ще раз виручив команду, відбивши удар де Врея.

Матч так і завершився нульовою нічиєю. Після поразок у першому турі, «Шахтар» і «Інтер» набрали перші очки в груповому етапі Ліги чемпіонів

Група D:

• Шахтар - Інтер 0: 0;

Група С:

• Аякс - Бешикташ 2: 0 (Бергейс, 17, Галлер, 43);

Решта шість матчів розпочнуться о 22:00.  Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу Олександра Усика в бою за звання чемпіона світу у суперважкій вазі, про підсумки матчів дев'ятого туру УПЛ, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги, і баскетбольної Суперліги.