«Шахтар» та «Динамо» розім'ялися перед Лігою чемпіонів, здобувши перемоги в матчах дев'ятого туру Прем'єр-ліги

В УПЛ відбулися три поєдинки дев'ятого туру.

«Шахтар» та «Динамо» на класі розібралися з суперниками. Програючи по ходу зустрічі, «Олександрія» наприкінці поєдинку вирвала перемогу над «Маріуполем».

Про хід поєдинків Прем'єр-ліги і результати зустрічей повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ.

У суботу, 25 вересня, відбулися три матчі дев'ятого туру УПЛ. У першому матчі ігрової програми суботи зустрілися «Олександрія» та «Маріуполь». Команди грали в таких складах:

Олександрія: Білик, Мірошниченко, Мельник, Дубра, Цуріков, Калюжний, Дришлюк, Ковалець, Одарюк, Гринь, Третьяков.

Запасні: Єрмаков, Бабогло, Стецьків, Спінеллі, Бухав, Кожушко, Демченко, Копина, Риболовля.

Маріуполь: Кудрик, Меліченко, Босанчич, Мампассі, Стасюк, Чех, Кащук, Мішнёв, Спировски, Топалов, Кулаков.

Запасні: Турбаєвський, Драмбаев, Удод, Холод, Шостак, Хромей, Петерман, Світюха, В'юнник.

«Олександрія» провела кілька перспективних атак, але найнебезпечніший момент упустив «Маріуполь». На 23-й хвилині Кащук з-за меж штрафного влучив у праву штангу. А через дві хвилини гості відкрили рахунок. Мішньов зі штрафного пробив у поперечину, а дебютант «Маріуполя» Спіровскі головою добив м'яч у сітку.

На 35-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота «Маріуполя» за фол проти Ковальця. Третьяков з одинадцятиметрової позначки пробив точно в лівий кут і зрівняв рахунок.

На 61-й хвилині каркас воріт знову зіграв за господарів, прийнявши на себе удар Стасюка. Через 12 хвилин Кудрик перервав простріл у воротарський на Спінеллі, а потім відбив удар Одарюка з кількох метрів.

На 86-й хвилині «Олександрія» повела в рахунку. Кожушко в штрафний отримав передачу Ковальця і з гострого кута пробив Кудрика. Незабаром воротар «Маріуполя» врятував команду від третього голу, відбивши удар Ковальця.

Після впевненої перемоги в матчі за Суперкубок України, «Шахтар» в поєдинку дев'ятого туру УПЛ зустрівся з «Вересом». На поле НСК «Олімпійський» суперники вийшли в таких складах:

Шахтар: Пятов, Корнієнко, Віта, Кривцов, Конопля, Маркос Антоніо, Бондаренко, Соломон, Марлос, Тете, Сікан.

Запасні: Трубін, Додо, Ісмаїлі, Бондар, Степаненко, Майкон, Мудрик, Педріньо, Траоре.

Верес: Когут, Немчанінов, Гончаренко, Мірошник, Солдат, Кучеров, Кльоц, Г. Пасіч, Панасенко, Е. Пасіч, Шестаков.

Запасні: Кичак, Махнєв, Полюлях, Петько, Тимофієнко, Дахнівський, Гечев, Гегедош.

«Шахтар» зі старту поєдинку взяв м'яч під свій контроль. На 4-й хвилині Тете прострілював / бив з правого флангу і влучив у дальню штангу, а потім захисники винесли м'яч.

Після активного старту «Шахтар» трохи знизив темп, але продовжував тримати нитки гри у своїх руках. На 22-й хвилині «гірники» відкрили рахунок. Марлос справа прострілив в центр на Сікана, проте м'яч потрапив в Мірошника і опинився у воротах.

На 27-й хвилині П'ятов перед собою відбив м'яч після удару Немчанинова. Шестаков спробував добити, але заліз в офсайд. А через три хвилини гості зрівняли рахунок. Геннадій Пасіч по шляху з лівого флангу в цент обіграв двох суперників і з-за меж штрафного точно пробив в дальній кут.

Бондаренко здійснив сольний прохід і проштовхнув м'яч повз голкіпера, але захисник встиг вибити той що скакав у ворота ігровий снаряд. На 43-й хвилині момент виник біля воріт «Шахтаря». Після скидки партнера Немчанінов з півкола штрафного пробив у лівий кут, а Пятов в стрибку парирував удар.

На 55-й хвилині «Шахтар» знову вийшов вперед. Марлос проштовхнув м'яч у штрафну, Тете вийшов один на один, обіграв Когута і забив у порожні ворота.

Тренери провели ряд замін, кинувши в бій свіжі сили. На 78-й хвилині Немчанінов біля лицьової лінії на правому краю штрафного збив Коноплю. Пенальті ударом в правий кут реалізував Марлос. На 87-й хвилині «Шахтар» закріпив успіх. Мудрик увірвався в штрафну і від лівого кута воротарського віддав в центр, а Траоре відправив м'яч у порожні ворота.

У Львові на стадіоні «Арена Львів» зустрілися “Рух”, який займає дев'яту сходинку турнірної таблиці та лідер поточного чемпіонату «Динамо».

Рух: Паньків Гагун, Карасюк, Білий, Мисик, Мартинюк, Сич, Климчук, Притула, Бойчук, Борячук.

Запасні: Бандура, Таллес, Рунич, Стаменкович, Кондраков, Альваренга, Оріховський, Кухарук, Лях.

Динамо: Бущан, Тимчик, Кендзьора, Шабанов, Миколенко, Андрієвський, Шепелев, Циганков, Гармаш, Вербич, Супряга.

Запасні: Бойко, Сидорчук, Шапаренко, де Пена, Караваєв, Вітіньо, Забарний, Сирота, Шкурін.

Початок зустрічі пройшов в досить в'язкій боротьбі, без явної переваги однієї з команд. Поступово стала вимальовуватися територіальна перевага «Динамо». «Рух» засів в глибокій обороні, сподіваючись на контратаки.

На 27-й хвилині Гармаш в зіткненні з Мартинюком впав у штрафному «Руху». Арбітр без вагань призначив одинадцятиметровий. До м'яча підійшов Циганков і ударом в правий кут реалізував пенальті.

На 38-й хвилині «Динамо» збільшило свою перевагу в рахунку. Тимчик прострілив з правого флангу, Циганков пропустив, а Гармаш в центрі штрафного замкнув простріл.

Після перерви «Рух» знову притиснувся до своїх воріт, і кияни вели комбінаційні дії на половині поля суперника. Моменти біля воріт суперників практично перестали виникати, а про небезпечні ударах по воротах можна було забути зовсім.

Тільки на 82-й хвилині «Рух» створив свій перший момент. Вийшовши на заміну хвилиною раніше Таллес пробив поруч із правою штангою воріт «Динамо». Кияни провели свою атаку. Вітіньо зліва навісив на дальню штангу, а Де Пена не підлаштувався під передачу і не влучив по м'ячу.

• «Олександрія» - «Маріуполь» 2: 1 (Третьяков, 35 (з пен.), Кожушко, 86 - Спировски, 25);
  • «Шахтар» - «Верес» 4: 1 (Мірошник, 22 (автогол), Тете, 55, Марлос, 79 (з пен.), Траоре, 87 - Г. Пасіч, 30);
  • «Рух» - «Динамо» 0: 2 (Циганков, 29 (з пен.), Гармаш, 38).

Турнирная таблица УПЛ
Турнірна таблиця УПЛ

Решта матчів 9-го туру УПЛ відбудуться 26 і 27 вересня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про підсумок першого матчу дев'ятого туру УПЛ, про результати жеребкування 1/8 фіналу Кубку України, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги,і баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал вуViber можна тут