«Шахтар» розгромив «Зорю» в стартовому матчі одинадцятого туру Прем'єр-ліги

Після паузи для матчів збірних поновилися поєдинки УПЛ

Поєдинок «Шахтаря» і «Зорі» вважався центральним в одинадцятому турі. Однак боротьби не вийшло - «Шахтар» вирішив результат матчу ще в першому таймі.

Про хід поєдинків Прем'єр-ліги і результати зустрічей повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ.

У п'ятницю, 15 жовтня, відбувся перший матч одинадцятого туру УПЛ. У Києві на НСК «Олімпійський» «Шахтар» приймав «Зорю». Команди грали в таких складах:

Шахтар: Трубін, Додо, Бондар, Марлон, Матвієнко, Марлос, Майкон, Антоніо, Алан Патрік, Педріньо, Фернандо.

Запасні: Пятов, Вітао, Конопля, Ісмаїлі, Степаненко, Тете, Соломон, Мудрик, Сікан.

Зоря: Мацапура, Казаков, Вернидуб, Цвек, Снурніцин, Аллахьяр, Назарин, Булеца, Громов, Гладкий, Шахаб.

Запасні: Жилкін, Імереков, Руфат, Фаворов, Алібеков, Крістіан, Луньов, Фрімпонг, Алефіренко.

Перший небезпечний момент у матчі виник на 5-й хвилині. Фернандо вийшов сам на сам, але не зумів переграти Мацапуру. Марлос добивав вже в порожні ворота, проте Снурніцин зумів вибити м'яч. Фернандо виправився на 11-й хвилині. Бразилець скористався невпевненою грою Казакова, зліва увірвався в штрафну й під голкіпером «Зорі» відправив м'яч у сітку.

На 25-й хвилині Трубін вибиваючи м'яч потрапив у Гладкого. Першим на підборі виявився Шахаб і з наскоку пробив поруч із правою штангою. Через три хвилини «Шахтар» забив вдруге. Після прострілу з лівого флангу Педріньо зупинив м'яч у декількох сантиметрах від лінії воріт і другим дотиком відправив ігровий снаряд у сітку.

На 36-й хвилині справи «Зорі» стали зовсім плачевні. «Шахтар» перехопив м'яч на половині поля суперника, партнери вивели Фернандо сам на сам і бразилець точно пробив у правий кут.

Через три хвилини сам на сам вийшов вже Педріньо. Гравець «Шахтаря» спробував підсікти м'яч над голкіпером, але Мацапура задум суперника розгадав і небезпека ліквідував.

На 55-й хвилині у ворота «Зорі» ледь не влетів четвертий м'яч. Додо прострілив із правого флангу, а Педріньо з воротарської пробив у поперечину. На це «Зоря» відповіла неточними ударами Аллахьяра й Булеца.

На 60-й хвилині вже Мудрик своїм ударом перевірив міцність поперечини воріт «Зорі». А через 4 хвилини «Зоря» скоротила різницю в рахунку. Гладкий відібрав м'яч у Бондаря, увійшов у штрафну й ударом по центру воріт пробив Трубіна.

На 71-й хвилині «Шахтар» провів швидку атаку. Марлос біля лівого кута воротарського обіграв Мацапуру й підсік на дальню штангу, а Тете в боротьбі зі Снурніциним головою відправив м'яч у ворота.

На цьому гравці «Шахтаря» не зупинились. На 80-й хвилині Сікан п'ятою переправив м'яч у ворота «Зорі» після прострілу Тете. А на першій компенсованій хвилині Тете оформив дубль і поставив крапку в матчі.

• «Шахтар» - «Зоря» 6:1 (Фернандо, 11, 36, Педріньо, 28, Тете, 71, 90+1, Сікан, 80 — Гладкий, 64).

Решта матчів 11-го туру УПЛ відбудуться 16-18 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу «Донбасу» в матчі хокейної Ліги чемпіонів, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги і баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.