«Шахтар» програв «Шерифу» в першому матчі групового етапу Ліги чемпіонів

«Шериф» став першим клубом з Молдови, що зіграв у груповому раунді Ліги чемпіонів.

Пропустивши по голу у кожному з таймів, «Шахтар» програв стартовий матч групового турніру. «Шериф» під керуванням українського тренера Юрія Вернидуба здобув першу перемогу в турнірі.

Про події в матчі групового етапу Ліги чемпіонів повідомляє Інформатор .

У середу, 15 вересня, відбулися матчі першого туру групового раунду розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2021/22 в групах А, В, С і D. По одній зустрічі в група С і D відбулися у першому ігровому слоті.

Свій стартовий поєдинок провів віце-чемпіон України «Шахтар». Суперником українського клубу став чемпіон Молдови «Шериф». Матч проходив на стадіоні «Шериф». Команди вийшли в таких складах:

Шериф: Атанасіадіс, Фернандо Костанцо, Арболеда, Дуланто, Крістіано, Тілль, Аддо, Кастаньеда, Коловос, Адама Траоре, Яхшібоєв.

Запасні: Челядник, Пащенко, Раделичі, Джульєн, Кожокар, Ніколов, Бруно, Кожокару, Янсане.

Шахтар: Пятов, Додо, Марлон, Матвієнко, Ісмаїлі, Маркос Антоніо, Майкон, Тете, Педріньо, Фернандо, Лассіна Траоре.

Запасні: Шевченко, Віта, Степаненко, Марлос, Бондаренко, Мудрик, Алан Патрік, Судаков, Конопля, Корнієнко, Сікан, Бондар.

На початку матчу м'яч тримався переважно у центрі поля. Рідкісні атаки команд не несли в собі особливої загрози. Але на 16-й хвилині господарі поля перехопили м'яч у центрі поля, Крістіано пройшов по лівому флангу і подав у штрафну, а Адама Траоре, поклавши корпус, точним ударом відправив м'яч у сітку.

«Шахтар» поступово відійшов від пропущеного голу і став підбиратися до штрафного суперника. На 27-й хвилині Педріні після подачі кутового прийняв м'яч на груди, і з-за меж штрафного майданчика пробив поруч із правою штангою. Через 4 хвилини Лассіна Траоре отримав передачу від Фернандо і з розвороту пробив, але Атанасіадіс перевів м'яч над поперечиною.

Другу половину матчу «Шахтар» почав набагато агресивніше. «Гірники» провели кілька атак. На 51-й хвилині воротар «Шерифа» забрав м'яч після удару Марлоса і невеликого рикошету від ноги захисника.

Атанасіадіс потягнув удар Педріньо, а після розіграшу кутового Марлон головою пробив поруч з лівою штангою. «Шахтар» посилював тиск і, здавалося, незабаром зрівняє рахунок. Але на 62-й хвилині «Шериф» збільшив перевагу. Крістіано навісив з лівого флангу, а Янсане при потуранні Марлона і Матвієнка головою точно пробив у ближній кут.

На 78-й хвилині Мудрик увірвався у штрафну, і тільки розпачливий підкат захисника «Шерифа» в останній момент врятував ситуацію. В атаці у відповідь Пятов виручив «Шахтар», відбивши удар Кастаньєди.

«Шахтар» провів ще кілька атак, але успіху не добився. «Шериф» відсвяткував перемогу у своєму першому матчі в групі Ліги чемпіонів.

Група D:

• Шериф - Шахтар 2: 0 (А. Траоре, 16, Янсане, 62);

Група С:

• Бешикташ - Боруссія Д 1: 2;

Решта шість матчів почнуться о 22:00.  Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про хід матчу «Динамо» - «Бенфіка» і результатах зустрічей першого туру Ліги чемпіонів, а також про події в поєдинках 7-го туру УПЛ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут