"Напевно, треба було робити діалог. Завжди треба комунікувати. Найважливіше зараз — це те, що є законопроєкт. Він зареєстрований. Я думаю, що за нього проголосують. Я хочу, щоб це відбулося"
«Яблучко» — це також пісня обʼєднання. Її слухають, які знають як це — чекати. Ті, хто знає — як це боронити. Люди, які понесли втрати, але не втратили віри. Вона не дає інструкцій і не вимагає рішень. Вона просто тримає — і відкриває здатність бачити серцем. Бачити однозначно, без сумнівів. Як на долоні.
«Яблучко» — це також пісня обʼєднання. Її слухають, які знають як це — чекати. Ті, хто знає — як це боронити. Люди, які понесли втрати, але не втратили віри. Вона не дає інструкцій і не вимагає рішень. Вона просто тримає — і відкриває здатність бачити серцем. Бачити однозначно, без сумнівів. Як на долоні.
Будьте обережні!
Шахраї виманюють платіжні дані з банківських карток українців. Вони використовують тему "грошової допомоги від країн ЄС".
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Держспецзв'язку.
У соціальній мережі Facebook знайшли фейкову сторінку телеканалу "Україна 24". На сторінці пропонують взяти участь в опитуванні, перейшовши за посиланням, а також отримати грошову допомогу від країн ЄС. Надалі користувачеві пропонують надати свої дані та здійснити додатковий платіж, внаслідок чого дані платіжної картки будуть скомпрометовані.
Як захиститися від шахраїв:
Якщо дані платіжної картки помилково введені на шахрайському веб-сайті, терміново заблокуйте платіжну картку за допомогою мобільного додатка, гарячої лінії банку (телефон вказаний на обороті картки) або через інтернет-банкінг.
Нагадаємо, українців просять не брати слухавку із невідомих номерів. Крім того, громадян України попереджають про небезпечні вакансії на сайтах з пошуку роботи.
Також Інформатор писав, що в Instagram та Facebook більше не можна бажати смерті Путіну та Лукашенко.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.