Головна
Україна
Події
11:05, 19 Квітня
Информатор UA

Интро

Шахраї виманюють платіжні дані з банківських карток українців. Вони використовують тему "грошової допомоги від країн ЄС". Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Держспецзв'язку. У соціальній мережі Facebook знайшли фейкову сторінку телеканалу "Україна 24". На сторінці пропонують взяти участь в опитуванні, перейшовши за посиланням, а також отримати грошову допомогу від країн ЄС. Надалі користувачеві пропонують надати свої дані та здійснити додатковий платіж, внаслідок чого дані платіжної картки будуть скомпрометовані. Як захиститися від шахраїв: Ніколи не вводьте реквізити платіжних карток на незнайомих та підозрілих вебсайтах, а також налаштуйте контроль руху коштів (підключіть SMS-інформування, встановіть ліміти на операції), Якщо дані платіжної картки помилково введені на шахрайському веб-сайті, терміново заблокуйте платіжну картку за допомогою мобільного додатка, гарячої лінії банку (телефон вказаний на обороті картки) або через інтернет-банкінг. Нагадаємо, українців просять не брати слухавку із невідомих номерів. Крім того, громадян України попереджають про небезпечні вакансії на сайтах з пошуку роботи. Також Інформатор писав, що в Instagram та Facebook більше не можна бажати смерті Путіну та Лукашенко. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Шахраї виманюють платіжні дані з банківських карток українців: як захиститися

Читать на русском

Будьте обережні!

Читать на русском
Шахраї виманюють платіжні дані з банківських карток українців: як захиститися

Будьте обережні!

Шахраї виманюють платіжні дані з банківських карток українців. Вони використовують тему "грошової допомоги від країн ЄС".

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Держспецзв'язку.

У соціальній мережі Facebook знайшли фейкову сторінку телеканалу "Україна 24". На сторінці пропонують взяти участь в опитуванні, перейшовши за посиланням, а також отримати грошову допомогу від країн ЄС. Надалі користувачеві пропонують надати свої дані та здійснити додатковий платіж, внаслідок чого дані платіжної картки будуть скомпрометовані.

Як захиститися від шахраїв:

  • Ніколи не вводьте реквізити платіжних карток на незнайомих та підозрілих вебсайтах, а також налаштуйте контроль руху коштів (підключіть SMS-інформування, встановіть ліміти на операції),
  • Якщо дані платіжної картки помилково введені на шахрайському веб-сайті, терміново заблокуйте платіжну картку за допомогою мобільного додатка, гарячої лінії банку (телефон вказаний на обороті картки) або через інтернет-банкінг.

Нагадаємо, українців просять не брати слухавку із невідомих номерів. Крім того, громадян України попереджають про небезпечні вакансії на сайтах з пошуку роботи.

Також Інформатор писав, що в Instagram та Facebook більше не можна бажати смерті Путіну та Лукашенко.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.