“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Завжди перевіряйте інформацію в офіційних джерелах
12-го жовтня в соцмережах помітили підозрілий пост начебто від «Ощадбанку». У ньому оголошувався розіграш грошей для всіх бажаючих. Умови максимально прості, а отримати кошти мають майже всі, проте виникає занадто багато питань до організаторів.
Про викриття фейку повідомили фактчекери проєкту «Брехунець». Ознаки підробки повідомлення доволі очевидні, але можна мимохід сприйняти оголошення, як справжнє. Для того, аби цього не сталося, радимо завжди уважно перевіряти сторінки, які публікують подібні пропозиції.
Так, у Facebook на фейковій сторінці «Ощадбанку» заявляється, наче банк дарує готівку всім охочим. Для цього достатньо поділитися дописом, та обрати собі «щасливий номер» одного з 12 конвертів на картинки.
Проте, даних про такі розіграші немає на жодній офіційній сторінці банку, та на самому сайті. Також, акаунт, який розповсюджує дані про розіграш, також фейковий. На офіційній сторінці «Ощадбанку» 267 тисяч підписників, а у шахраїв – усього 21 читач. Також банк вказує контактні дані, адреси пошти та посилання на соцмережі, у той час як на сторінці з розіграшем нічого такого немає.
У підсумку, ніяких грошей ніхто не отримає. Ви можете ще й втратити власні кошти, якщо перейдете на небезпечне посилання, або в вас попросять «сплатити податковий збір, який потім повернуть». Не довіряйте неперевіреним даним, слідкуйте лише за офіційними джерелами та не натискайте на підозрілі посилання!
Інтернет-шахраї особливо активізували з початком повномасштабного вторгнення рф. Це можуть бути як росіяни, що хочуть нам зашкодити, так і злочинці з інших країн, що вирішили скористатися стресовою ситуацією, коли українці можуть втратити пильність. Таке шахрайство має на меті обманом примусити вас передати гроші з ваших рахунків злочинцям, або витягнути їх за допомогою спеціальних програм.
Вберегтися від цього доволі просто – головне, не натискати на підозрілі посилання та не переводити кошти незнайомим людям під будь-яким приводом. Усю корисну чи цікаву інформацію краще отримувати з офіційних та перевірених джерел. Будь-який розіграш компанії чи банки також будуть оголошувати лише на своїх офіційних ресурсах.
Нагадаємо, як прокремлівські іноземні експерти допомагають рашистам підтримувати свою брехню.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.